Riyad Mahrez

Artykuły - Riyad Mahrez (22)

Filmy - Riyad Mahrez (4)

 • Piękne bramki i popis Mahreza. Algieria pokonuje Kolumbię 3-0. Wideo

  W towarzyskim spotkaniu Algieria pokonała Kolumbię 3-0. W meczu popis umiejętności dał Riyad Mahrez, który strzelił dwie bramki.
 • Puchar Narodów Afryki. Piękny gol Mahreza i radość kibiców Algierii. Wideo

  Reprezentacja Algierii awansowała do finału Pucharu Narodów Afryki. Stało się tak po pięknym trafieniu Riyada Mahreza w 95. minucie meczu z Nigerią. W finale Algierczycy zmierzą się z Senegalem.
 • Rozpoczyna się Puchar Narodów Afryki. Kto będzie mistrzem Czarnego Lądu? Wideo

  W Egipcie, na Stadionie Międzynarodowym w Kairze, 21 czerwca rozpocznie się Puchar Narodów Afryki. Turniej zainauguruje mecz Egipt - Zimbabwe.
 • "Za niski, zbyt wątły". Teraz Riyad Mahrez podbija Premier League

  Riyad Mahrez otworzył wynik meczu Leicester City - Swansea (4-0), strzelając swojego 17. gola w bieżących rozgrywkach. Reprezentant Algierii ma również na koncie 11 asyst i śmiało może uchodzić za architekta kapitalnej gry "Lisów". Niewiele jednak brakowało, by piłkarz ten... w ogóle nie zaistniał w poważnym futbolu. - Riyad miał potencjał, ale bardzo późno rozwinął się fizycznie. Cały czas mówiono o nim, że jest za niski, za wolny, zbyt wątły, a do tego słaby taktycznie. W wieku 12-17 lat było mu bardzo trudno, ale on nigdy nie zwątpił w swoje umiejętności. Już wtedy, wbrew wszelkim komentarzom, był bardzo pewny siebie. Do tego harował jak wół, bo po treningu wracał na boisko i ćwiczył sam - powiedział w rozmowie z "Daily Mail" Mohamed Coulibaly, jeden z pierwszych trenerów Mahreza. Źródło: Foto Olimpik/x-news