Ride

Artykuły - Ride (370)

 • Recenzja Ride "Weather Diaries": Wszyscy mają się dobrze

  Recenzja Ride "Weather Diaries": Wszyscy mają się dobrze

  Kto by pomyślał, że w 2017 roku shoeagaze będzie miał się tak dobrze. Reaktywowany w 2014 roku zespół Ride daje temu kolejny przykład - płytą “Weather Diaries", którą udowadnia jednocześnie, że nie boi się zmian.
 • OFF Festival 2015: 10 najlepszych i najbardziej zwariowanych momentów

  OFF Festival 2015: 10 najlepszych i najbardziej zwariowanych momentów

  10. edycja OFF Festivalu już za nami. Wspaniałych koncertów nie brakowało, wzruszających i zabawnych chwil również. Podsumowanie katowickiej imprezy warto utrzymać w nieco luźniejszym klimacie, gdyż tworzenie rankingów najlepszy/najgorszy koncert nieco rozmija się z ideą samego OFF-a. Oto 10 najciekawszych momentów festiwalu.
 • OFF Festival 2015: Wspaniały Ride, wkurzony Kozelek (relacja z drugiego dnia)

  OFF Festival 2015: Wspaniały Ride, wkurzony Kozelek (relacja z drugiego dnia)

  Gdy na scenie pojawiają się tacy wykonawcy jak Ride, Sun Kil Moon, King Khan & The Shrines, czy nawet polska Hańba!, raporty pogodowe przestają mieć znaczenie.
 • OFF Festival 2015: Podróż dookoła świata

  OFF Festival 2015: Podróż dookoła świata

  Nie stać cię na bilet w odległe zakątki świata? Nic straconego. Wystarczy, że wybierzesz się na OFF Festival (7 - 9 sierpnia, Katowice), gdzie próbkę kultur i muzyki z całego świata ma się na wyciągnięcie ręki.
 • Demo RIDE dostępne od dziś

  Demo RIDE dostępne od dziś

  ​Milestone poinformował wszystkich fanów, że już od dziś dostępne będzie demo gry RIDE, pierwszej własnej marki studia.
 • Ride, Sun Kil Moon, Young Fathers i inni na OFF Festival 2015

  Ride, Sun Kil Moon, Young Fathers i inni na OFF Festival 2015

  Legendarna grupa Ride, Sun Kil Moon oraz zdobywcy nagrody Mercury Prize, Young Fathers, to kolejne gwiazdy OFF Festivalu. Oprócz nich organizatorzy potwierdzili, że w Katowicach pojawią się: Ten Typ Mes, Mick Harvey (który zagra utwory Serge Gainsbourga), Golden Teacher, Kwadrofonik, The Stubs, Nagrobki oraz Coals.
 • Epicki teledysk Lany del Rey. Klip roku?

  Epicki teledysk Lany del Rey. Klip roku?

  Nakręcony z rozmachem, 10-minutowy teledysk ilustrujący utwór "Ride" to nie tylko muzyczny klip, ale wręcz manifest Lany del Rey.
 • Skonsolidowany raport półroczny Grupy Kapitałowej Capital Park

  Zarząd spółki CAPITAL PARK S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka", "Emitent") niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości skonsolidowany raport półroczny Grupy Kapitałowej Capital Park za okres od 1 stycznia 2012 roku do 30 czerwca 2012 roku. Podstawa prawna: § 13 Załącznika nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane przez emitentów dłużnych instrumentów finansowych w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst"
 • Jednostkowy raport półroczny spółki Capital Park S.A.

  Zarząd spółki CAPITAL PARK S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka", "Emitent") niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości jednostkowy raport półroczny spółki Capital Park S.A. za okres od 1 stycznia 2012 roku do 30 czerwca 2012 roku. Podstawa prawna: § 12 Załącznika nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane przez emitentów dłużnych instrumentów finansowych w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst" Osoby re
 • Termin publikacji półrocznych raportów okresowych Capital Park S.A. w 2012 roku

  Zarząd spółki Capital Park S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka, "Emitent") informuje o wyznaczeniu następującego terminu przekazania półrocznych raportów okresowych Spółki w roku kalendarzowym 2012: - raport półroczny jednostkowy i skonsolidowany za okres sześciu miesięcy zakończony 30 czerwca 2012 roku - w dniu 26 września 2012 roku. Podstawa prawna: § 19 pkt 1 Załącznik nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywan