rick

Artykuły - Rick (65)

 • Rick Rypien - zawiesili go za atak na kibica

  Rick Rypien - zawiesili go za atak na kibica

  Władze ligi NHL na sześć meczów zawiesiły Ricka Rypiena z Vancouver Canucks. Podczas przegranego wtorkowego spotkania z Minnesota Wild (2-6) 26-letni hokeista, zjeżdżając z lodowiska, rzucił się na widza, który ironicznie go oklaskiwał.
 • Z kuzynami podbił Hollywood

  Z kuzynami podbił Hollywood

  Znany z "CSI: Kryminalnych zagadek Nowego Jorku" Carmine Giovinazzo został aktorem, bo kontuzja zniszczyła jego marzenia o karierze zawodowego bejsbolisty. Porzucony przez ukochaną znalazł pocieszenie w ramionach gwiazdy filmów porno. Dziś jest sławny, bogaty i samotny.
 • Walka sezonu w NHL: Brad May kontra Rick Rypien

  Walka sezonu w NHL: Brad May kontra Rick Rypien

  Ciosy silne niczym uderzenia młotem, zadawane z prędkością karabinu maszynowego, a wszystko to na hali wypełnionej po brzegi przez doprowadzoną do wrzenia publikę. Tak wyglądała walka sezonu w... hokejowej lidze NHL. Zobaczcie jak walczą czołowi hokeiści za oceanem.
 • USA: Rick - najsilniejszy huragan dekady

  USA: Rick - najsilniejszy huragan dekady

  Według sobotnich prognoz amerykańskich służb meteorologicznych, szalejący na Pacyfiku "Rick" to najsilniejszy od dekady huragan w północno-wschodnich rejonach Oceanu Spokojnego.
 • Rocznica śmierci Ricka Wrighta

  Rocznica śmierci Ricka Wrighta

  15 września 2008 roku zmarł współzałożyciel legendarnego zespołu Pink Floyd - Rick Wright. W ostatnich miesiącach życia, mimo ciężkiej choroby, muzyk pracował nad solową płytą.
 • Żeglarskie mistrzostwa świata w klasie 49er

  Australijscy żeglarze Nathan Outteridge i Iain Jensen zostali mistrzami świata w olimpijskiej klasie 49er. Srebrny medal wywalczyli na włoskim jeziorze Garda Brytyjczycy John Pink i Rick Peacock, a brązowy reprezentanci gospodarzy - bracia Pietro i Gianfranco Sibello.
 • Miłość jak w kinie

  Miłość jak w kinie

  Zastanawiałaś się, co dzieje się z filmowymi kochankami, gdy na ekranie pojawiają się napisy końcowe? Czy Holly ze Śniadania u Tiffany´ego wyjdzie za Paula? Czy Rick i Ilsa z Casablanki jeszcze kiedyś się spotkają?
 • 50 Cent jest gejem?

  50 Cent jest gejem?

  Raper Rick Ross kontynuuje swój "beef" z 50 Centem.
 • Seksu kryzys się nie ima

  Seksu kryzys się nie ima

  Nie wszystkie gałęzie amerykańskiej gospodarki proszą rząd o wsparcie. Dla niektórych spowolnienie oznacza rozkwit...
 • Dyskryminują sport walki

  Dyskryminują sport walki

  Karate tradycyjne jest dyskryminowane przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski - uważa prezes Międzynarodowej Federacji Karate Tradycyjnego (ITKF) Kanadyjczyk Rick Jorgensen. Szef federacji przypomina, że karate tradycyjne od 1975 roku bezskutecznie stara się o włączenie do rodziny olimpijskiej.