Richard Attenborough

Synonimy:
Attenborough Richard,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Richard Attenborough (5)

 • Sir David Attenborough będzie uczył dzieci w BBC

  Sir David Attenborough będzie uczył dzieci w BBC

  Biolog, pisarz, podróżnik, a przy tym lektor w filmach przyrodniczych, postanowił w czasie pandemii poprowadzić lekcje geografii dla dzieci, które z konieczności przesiadują w domach. Nie on jeden.
 • Nie żyje Richard Attenborough

  Nie żyje Richard Attenborough

  W wieku 90 lat zmarł słynny brytyjski aktor, reżyser i producent filmowy Richard Attenborough - poinformowała w niedzielę, 24 sierpnia, późnym wieczorem brytyjska stacja BBC, powołując się na jego syna.
 • David Attenborough pracuje z Bjork

  David Attenborough pracuje z Bjork

  Wybitny reżyser, scenarzysta i producent Sir David Attenborough oraz islandzka wokalistka Bjork połączą siły w filmie dokumentalnym "Attenborough and Bjork: The Nature of Music".
 • Richard Attenborough miał wypadek

  Richard Attenborough miał wypadek

  Zdobywca Oscara, brytyjski reżyser i aktor Richard Attenborough jest w szpitalu, do którego trafił po wypadku w swoim domu. Jego stan jest stabilny.
 • Nowy film Richarda Attenborough

  Nowy film Richarda Attenborough

  Richard Attenborough ("Szara sowa" ) przygotowuje dwunasty film w swojej karierze. Reżyser legendarnego "Gandhiego" nakręci romans, którego akcja toczyć się będzie w dwu planach czasowych i na dwu kontynentach. "Closing the Ring" opowie o dziejach pewnego pierścionka i losach jego posiadaczy.