Sport - Ricardo Sa Pinto

Artykuły - Ricardo Sa Pinto (48)

Filmy - Ricardo Sa Pinto (64)

 • Ricardo Sa Pinto wyrzucony z samolotu. Wideo

  Były trener Legii Warszawa, Ricardo Sa Pinto, został wyproszony z samolotu lecącego z Faro do Porto w Portugalii. Szkoleniowiec miał nie zastosować się do próśb załogi.
 • Legia. Trener Sa Pinto: To zależy od prezesa. Wideo

  Trener Legii Ricardo Sa Pinto po porażce z Wisłą Kraków 0-4, odpowiadał na pytanie czy poprowadzi zespół w środowym meczu z Jagiellonią: - To zależy od prezesa klubu. A skąd takie pytanie? Ma pan jakieś informacje? - dopytywał trener.
 • Legia. Sa Pinto o słabej skuteczności zespołu

  Trener Legii Warszawa Ricardo Sa Pinto, po porażce z Wisłą Kraków 0-4, tłumaczy się ze słabej skuteczności swojego zespołu
 • Legia. Sa Pinto po porażce z Wisłą Kraków 0-4. Wideo

  Trener Legii Ricardo Sa Pinto po porażce z Wisłą Kraków 0-4. Wideo
 • Sa Pinto o roli Carlitosa w meczu z Wisłą. Wideo

  - Carlitos jest oczywiście rozważany do gry, ale w tej chwili nie podam składu. Na pewno nie pojedzie z nami kontuzjowany Radosław Majecki - mówił przed meczem z Wisłą Kraków trener Legii Ricardo Sa Pinto.
 • Sa Pinto o Wiśle Kraków i Kubie Błaszczykowskim. Wideo

  - W przerwie zimowej sprowadzili bardzo dobrych zawodników jak Kuba Błaszczykowski, czy Vukan Saviczević, którego prowadziłem jako młodego chłopaka w Crvenej Zvezdzie Belgrad - mówił przed meczem z Wisłą Kraków trener Legii Ricardo Sa Pinto.
 • Sa Pinto o przywróceniu do składu Arkadiusza Malarza. Wideo

  - Odbyliśmy z Malarzem dobrą rozmowę. Wiem, że Arek bardzo chciał wrócić do drużyny. Pracował nad tym i zrozumiał swoją rolę. Mogę zdradzić, że Malarz znajdzie się w kadrze meczowej na mecz z Wisłą Kraków - mówił przed spotkaniem z "Białą Gwiazdą" trener Ricardo Sa Pinto.
 • Mioduski o trenerze Sa Pinto w Legii. Wideo

  - Wszyscy znamy i kochamy trenera Sa Pinto - zaskoczył szef Legii Warszawa Dariusz Mioduski pytany o portugalskiego szkoleniowca mistrzów Polski.
 • Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1-0. Sa Pinto: Cafu nie chciał opluć rywala. Wideo

  - Cafu otrzymał niezasłużoną czerwoną kartkę, bo nie chciał opluć rywala i tego nie próbował. To był efekt burzliwej rozmowy - powiedział Ricardo Sa Pinto, trener Legii Warszawa. Cafu starł się z Arkadiuszem Piechem ze Śląska
 • Trener Ricardo Sa Pinto o stylu gry Legii. Wideo

  - Akceptuję taki głos, ale wyniki mówią za nas. W Ekstraklasie gramy dobrze, mamy dobre wyniki, jesteśmy lepsi niż jesienią. Mamy trzy punkty więcej niż w analogicznym momencie zeszłego sezonu - powiedział przed meczem ze Śląskiem Wrocław w Ekstraklasie trener Legii Warszawa Ricardo Sa Pinto.