Resident Evil: Retrybucja

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Resident Evil: Retrybucja (Film (2012)[Resident Evil: Retribution] Reż.Paul W.S. Anderson) ,

Artykuły - Resident Evil: Retrybucja (4)

 • Milla Jovovich: Zabójcza Alice

  Milla Jovovich: Zabójcza Alice

  - "Resident Evil: Retrybucja" będzie zupełnie innym filmem niż "Resident Evil: Afterlife", który przecież różnił się znacznie od "Resident Evil: Zagłady" - obiecuje Milla Jovovich, gwiazda kasowej serii. I przypomina, że "Zagłada" też była czymś całkowicie odmiennym w porównaniu z "Resident Evil 2: Apokalipsą", która tylko podbiła stawkę po premierze pierwszej części cyklu.
 • "Resident Evil: Retrybucja": Powidoki

  "Resident Evil: Retrybucja": Powidoki

  Piąta część opartej na kultowej grze serii jest pewnym zaskoczeniem. Jeśli poprzednie odsłony nadawały się co najwyżej na podkład do piwno-popcornowej biesiady, to "Retrybucja" przynosi nową jakość. To wciąż kino klasy B, wtórne, bezduszne, ale tym razem Paulowi W. S. Andersonowi udało się stworzyć ze śmieciowego materiału naprawdę niezłe widowisko.
 • Jovovich nie strzeli w kinie

  Jovovich nie strzeli w kinie

  Milla Jovovich odmówiła wzięcia udziału w akcji promocyjnej swojego najnowszego filmu "Resident Evil: Retrybucja" ze względu na niedawne tragiczne wydarzenia z sali kinowej w miejscowości Aurora.
 • Laboratorium Umbrella Corporation w Polsce

  Laboratorium Umbrella Corporation w Polsce

  W związku z premierą filmu "Resident Evil: Retrybucja" prosto ze Stanów Zjednoczonych przyjedzie mobilne laboratorium tajemniczej i potężnej korporacji Umbrella. Każdy, kto odwiedzi ten pojazd, wejdzie w wyjątkowy świat gry i filmu i... nie wyjdzie sam.