Resident Evil 2

Artykuły - Resident Evil 2 (20)

 • Resident Evil 2: Udostępniono modyfikacje, które pozwalają wcielić się w wiedźmina Geralta i Ciri

  Resident Evil 2: Udostępniono modyfikacje, które pozwalają wcielić się w wiedźmina Geralta i Ciri

  ​Remaster Resident Evil 2 otrzymał moda, który dodaje do gry postać Wiedźmina. Od paru dni za sprawą innej modyfikacji można grać Ciri.
 • Remake Resident Evil 2 pozbawiony Denuvo

  Remake Resident Evil 2 pozbawiony Denuvo

  ​Remake Resident Evil 2 debiutował na początku obecnego roku z zabezpieczeniami Denuvo, co spotkało się z krytyką ze strony graczy na PC. Oburzenie nie trwało jednak zbyt długo, ponieważ piraci zdołali obejść DRM już w pierwszym tygodniu po debiucie. Teraz Capcom usunął więc program.
 • Remake Resident Evil 2 sprzedał się lepiej niż oryginał z PlayStation.

  Remake Resident Evil 2 sprzedał się lepiej niż oryginał z PlayStation.

  ​Remake Resident Evil 2 zdołał odnieść spory sukces sprzedając się lepiej niż wydany przed laty na PS1 oryginał. Gra miała ukazać się w pakiecie z trzecią częścią
 • Potęga modów: Mr. X z Resident Evil 2 w kąpielówkach

  Potęga modów: Mr. X z Resident Evil 2 w kąpielówkach

  ​Gracze dobrze wiedzą, jak produktywnie spędzać wolny czas. Co więcej, zima powoli odchodzi w przeszłość i powoli można już myśleć o lecie. Jak połączyć te dwie kwestie? Oczywiście, tworząc moda zmieniającego model Mr. X w remake'u Resident Evil 2 na PC, dodając całkowicie plażową stylówkę.
 • Resident Evil 2 - recenzja

  Resident Evil 2 - recenzja

  ​Już od dawna mieliśmy ochotę przypomnieć sobie Resident Evil 2, ale - przyznajemy bez bicia - odstraszało nas i archaiczne sterowanie, i przestarzała grafika. Na szczęście Capcom wpadł na pomysł stworzenia remake'u.
 • Resident Evil 2 otrzyma darmowe DLC

  Resident Evil 2 otrzyma darmowe DLC

  ​Oczekiwany remake Resident Evil 2 trafił do dystrybucji, zbierając świetne recenzje i notując jeszcze lepsze wyniki sprzedaży. To jednak nie koniec atrakcji dla miłośników produkcji, ponieważ już połowie przyszłego miesiąca - 15 lutego - posiadacze gry otrzymają za darmo DLC o nazwie Ghost Survivors.
 • Resident Evil 2 to kolejny wielki sukces Capcomu na PC

  Resident Evil 2 to kolejny wielki sukces Capcomu na PC

  ​Remake Resident Evil 2 zadebiutował w piątek nie tylko na PlayStation 4 oraz Xbox One, ale także na PC. Oczekiwana produkcja Capcomu zanotowała świetny debiut w sklepie Valve, lądując od razu w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych dostępnych tytułów. To kolejny taki sukces japońskiej firmy.
 • Premierowy trailer Resident Evil 2

  Premierowy trailer Resident Evil 2

  ​"Premierowy trailer Resident Evil 2" brzmi nieco jak cofnięcie się w czasie, skoro mowa o produkcji wydanej po raz pierwszy w zamierzchłej przeszłości 1998 roku. Dzisiaj - 25 stycznia - na półki sklepowe trafia jednak oczekiwany remake japońskiego tytułu od Capcomu, na PC, PS4 oraz Xbox One.
 • Ponad 1,3 milion osób zagrało w demo Resident Evil 2 Remake

  Ponad 1,3 milion osób zagrało w demo Resident Evil 2 Remake

  ​Capcom pochwalił się, że w udostępnione we wtorek demo Resident Evil 2 Remake zagrało już ponad 1,3 miliona graczy z całego świata. Co interesujące, jedynie 28 procent użytkowników zdążyło ukończyć wersję demonstracyjną w ramach limitu czasowego, ustalonego na 30 minut.
 • Obszerny gameplay z remake’u Resident Evil 2

  Obszerny gameplay z remake’u Resident Evil 2

  ​W sieci pojawił się trwający ponad 20 minut materiał prezentujący fragmenty rozgrywki z remake’u Resident Evil 2.

Filmy - Resident Evil 2 (1)

 • Resident Evil 2 - dziennikarze i osoby z branży gier o Residencie

  Z okazji premiery gry Resident Evil 2 Remake zapraszamy do obejrzenia specjalnego materiału wideo, w którym dziennikarze i osoby z branży gier opowiadają o swoich wspomnieniach związanych z oryginalną wersją Resident Evil 2 oraz jakie są ich oczekiwania od wersji Remake.