Resident Evil

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Resident Evil (Film (2002) Reż.Paul Anderson) ,

Artykuły - Resident Evil (76)

 • Straciła rękę na planie filmu. Teraz wygrała w sądzie

  Straciła rękę na planie filmu. Teraz wygrała w sądzie

  Wypadek na planie filmu "Resident Evil: Ostatni rozdział" sprawił, że pracująca przy nim kaskaderka Olivia Jackson straciła rękę i przez siedemnaście dni była w śpiączce. Obrażenia, jakich doznała, uniemożliwiły jej kontynuowanie kariery. Teraz wygrała proces, jaki wytoczyła jednej z firm związanych z produkcją filmu.
 • Prace nad nowym Resident Evil trwają od ponad 3 lat. Gra ma znacząco odbiegać od założeń serii

  Prace nad nowym Resident Evil trwają od ponad 3 lat. Gra ma znacząco odbiegać od założeń serii

  ​Następna odsłona Resident Evil ma znacząco odbiegać od założeń, które fanom serii są znane od lat. Gra, która jest na zaawansowanym etapie rozwoju, aczkolwiek nie trafi do sklepów w tym roku.
 • Fani Resident Evil szukają powiązań serii gier Capcom z epidemią koronawirusa

  Fani Resident Evil szukają powiązań serii gier Capcom z epidemią koronawirusa

  ​Czy wybuch epidemii w Chinach ma coś wspólnego z obecnym w Resident Evil Umbrella Corporation? Niektórzy gracze twierdzą, że tak.
 • Twórcy ekranizacji Resident Evil nakręcą film na podstawie serii Monster Hunter

  Twórcy ekranizacji Resident Evil nakręcą film na podstawie serii Monster Hunter

  ​Odpowiedzialna za ekranizację serii Resident Evil firma Constantin Film ujawniła, że zajmie się przygotowaniem filmu na podstawie innego cyklu rozwijanego przez Capcom - Monster Hunter.
 • Seria filmów na podstawie Resident Evil zostanie zresetowana

  Seria filmów na podstawie Resident Evil zostanie zresetowana

  ​Ubiegłoroczny "Resident Evil: Ostatni rozdział" miał być zwieńczeniem cyklu ekranizacji serii gier wykreowanej przez Capcom. Okazuje się jednak, że to nie koniec - powstaną nowe filmy, choć nie będą kontynuacjami poprzednich.
 • Resident Evil: Najnowsza część sukcesem?

  Resident Evil: Najnowsza część sukcesem?

  Wygląda na to, że kultowa seria gier i tym razem przyciągnęła przez ekrany rzesze fanów.
 • Milla Jovovich na premierze "Resident Evil: Ostatni rozdział"

  Milla Jovovich na premierze "Resident Evil: Ostatni rozdział"

  - Mam nadzieję, że będę jeszcze mogła być bohaterką filmów akcji - powiedziała Milla Jovovich na premierze filmu "Resident Evil: Ostatni rozdział", która odbyła się 19 stycznia w Berlinie. Tą produkcją twórca Paul W.S. Anderson kończy przygodę z serią.
 • Umbrella Corps: Nowy znak towarowy Capcomu związany z Resident Evil

  Umbrella Corps: Nowy znak towarowy Capcomu związany z Resident Evil

  Dobra wiadomość jest taka, że Capcom najprawdopodobniej szykuje coś, co potencjalnie zainteresować może fanów Resident Evil.
 • Apokalipsa zombie w wirtualnym świecie gier

  Apokalipsa zombie w wirtualnym świecie gier

  Ostatnio swoją premierę miała pudełkowa wersja długo oczekiwanego Dying Light od wrocławskiego Techlandu. Nie jest to jednak jedyna produkcja z zombiakami, która w ciągu kilku ostatnich lat pojawiła się na rynku. Zapraszamy was na krótki przegląd najciekawszych gier z apokalipsą i żywymi trupami w tle.
 • W styczniu pogramy w pierwsze Resident Evil w HD

  W styczniu pogramy w pierwsze Resident Evil w HD

  Sam nie wiem, kto powinien cieszyć się bardziej - ci, którzy nie mieli okazji grać w pierwsze Resident Evil, czy ci, którzy mieli i teraz będą mogli powspominać sobie stare, dobre czasy w wysokiej rozdzielczości.

Filmy - Resident Evil (2)

 • Mama vs wirtualna rzeczywistość

  Kobieta po raz pierwszy korzystała z okularów do wirtualnej rzeczywistości. Jej syn stwierdził, że najlepszą grą będzie nowa odsłona serii "Resident Evil". Jej celem jest zabijanie wyskakujących z różnych zakamarków zombie. Nic więc dziwnego, że matka była przerażona.
 • Resident Evil: Pierwsza część pojawi się ponownie!

  Powraca koszmar z dzieciństwa, który wielu z was powita z otwartymi ramionami: Capcom postanowił odświeżyć pierwszą część Resident Evil i wydać ją na współczesnych konsolach i PC. Będzie to remake wersji z GameCube'a i Wii z 2002 roku. Są pierwsze screeny. Capcom obiecuje, że nie tknął najważniejszych aspektów gry, a tylko dogłębnie odświeżył ją graficznie. Poniżej możecie zobaczyć twórców opowiadających o liftingu (włączcie sobie angielskie napisy, chyba że znacie japoński) oraz trochę screenów przedstawiających wersję PS3/X360. Dlaczego nie PS4/XBO/PC, która też powstanie – nie wiem.