Resident Evil

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Resident Evil (Film (2002) Reż.Paul Anderson) ,

Artykuły - Resident Evil (81)

 • ​Po pierwsze, przeżyć. 25 lat "Resident Evil"

  ​Po pierwsze, przeżyć. 25 lat "Resident Evil"

  Jak doszło do apokalipsy zombie? Kosmiczne promieniowanie, zwyczajny ludzki błąd, a może kara boska? Popkultura, choć zawzięcie szuka odpowiedzi od lat, nie jest ani trochę bliżej rozwiązania, niż była. Mało tego. "Resident Evil" do kropki zawsze dopisuje pytajnik.
 • Zakończono zdjęcia do rebootu serii „Resident Evil”

  Zakończono zdjęcia do rebootu serii „Resident Evil”

  W 2021 roku do kin ma trafić kolejny film oparty na motywach serii popularnych gier komputerowych „Resident Evil”. Będzie to reboot kinowego cyklu z Millą Jovovich w roli głównej. Jak podało na Twitterze produkujące film studio Sony, zdjęcia do nowego „Resident Evil” zostały ukończone. Jego reżyserem jest Johannes Roberts („Podwodna pułapka”, „Nieznajomi: Ofiarowanie”).
 • Reboot filmu Resident Evil zapowiedziany. Nowa odsłona będzie bliższa grom

  Reboot filmu Resident Evil zapowiedziany. Nowa odsłona będzie bliższa grom

  ​Wygląda na to, że marka Resident Evil w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zainteresowaniem w branży filmowej. Najpierw doczekaliśmy się zapowiedzi dwóch seriali od Netflixa, a teraz potwierdzono filmowy reboot Resident Evil.
 • Netflix zrealizuje serial na podstawie gry komputerowej "Resident Evil"

  Netflix zrealizuje serial na podstawie gry komputerowej "Resident Evil"

  "Resident Evil" to jedna z najpopularniejszych gier komputerowych wszech czasów. Po serii filmów na jej podstawie przyszedł czas na serial. Netflix właśnie oficjalnie ogłosił, że zamówił osiem odcinków. Ich twórcą będzie showrunner serialu "Nie z tego świata" Andrew Dabb.
 • Sprzedaż serii Resident Evil przekroczyła 100 mln sztuk

  Sprzedaż serii Resident Evil przekroczyła 100 mln sztuk

  ​Capcom poinformował właśnie o osiągnięciu bardzo ważnego kamienia milowego w zakresie sprzedaży swojej popularnej serii Resident Evil.
 • Straciła rękę na planie filmu. Teraz wygrała w sądzie

  Straciła rękę na planie filmu. Teraz wygrała w sądzie

  Wypadek na planie filmu "Resident Evil: Ostatni rozdział" sprawił, że pracująca przy nim kaskaderka Olivia Jackson straciła rękę i przez siedemnaście dni była w śpiączce. Obrażenia, jakich doznała, uniemożliwiły jej kontynuowanie kariery. Teraz wygrała proces, jaki wytoczyła jednej z firm związanych z produkcją filmu.
 • Prace nad nowym Resident Evil trwają od ponad 3 lat. Gra ma znacząco odbiegać od założeń serii

  Prace nad nowym Resident Evil trwają od ponad 3 lat. Gra ma znacząco odbiegać od założeń serii

  ​Następna odsłona Resident Evil ma znacząco odbiegać od założeń, które fanom serii są znane od lat. Gra, która jest na zaawansowanym etapie rozwoju, aczkolwiek nie trafi do sklepów w tym roku.
 • Fani Resident Evil szukają powiązań serii gier Capcom z epidemią koronawirusa

  Fani Resident Evil szukają powiązań serii gier Capcom z epidemią koronawirusa

  ​Czy wybuch epidemii w Chinach ma coś wspólnego z obecnym w Resident Evil Umbrella Corporation? Niektórzy gracze twierdzą, że tak.
 • Twórcy ekranizacji Resident Evil nakręcą film na podstawie serii Monster Hunter

  Twórcy ekranizacji Resident Evil nakręcą film na podstawie serii Monster Hunter

  ​Odpowiedzialna za ekranizację serii Resident Evil firma Constantin Film ujawniła, że zajmie się przygotowaniem filmu na podstawie innego cyklu rozwijanego przez Capcom - Monster Hunter.
 • Seria filmów na podstawie Resident Evil zostanie zresetowana

  Seria filmów na podstawie Resident Evil zostanie zresetowana

  ​Ubiegłoroczny "Resident Evil: Ostatni rozdział" miał być zwieńczeniem cyklu ekranizacji serii gier wykreowanej przez Capcom. Okazuje się jednak, że to nie koniec - powstaną nowe filmy, choć nie będą kontynuacjami poprzednich.

Filmy - Resident Evil (1)

 • Mama vs wirtualna rzeczywistość

  Kobieta po raz pierwszy korzystała z okularów do wirtualnej rzeczywistości. Jej syn stwierdził, że najlepszą grą będzie nowa odsłona serii "Resident Evil". Jej celem jest zabijanie wyskakujących z różnych zakamarków zombie. Nic więc dziwnego, że matka była przerażona.