reset

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Reset (Film (2010)[Wrecked] Reż.Michael Greenspan) ,

Artykuły - Reset (9)

 • Reset

  Reset

  Są co najmniej dwa powody, dla których warto zainteresować się tą produkcją fińskiego studia Theory Interactive. Jakie? Przeczytacie poniżej...
 • Reset: Pierwszy gameplay. Wall-e dla dorosłych?

  Reset: Pierwszy gameplay. Wall-e dla dorosłych?

  O Resecie pisaliśmy ostatni raz... w zeszłym roku, pod koniec kwietnia. Aż dziwne, że twórcy zdecydowali się pokazać pierwszy trailer tak dawno temu.
 • Rosji kończy się cierpliwość. Obrazowa metafora Ławrowa

  Rosji kończy się cierpliwość. Obrazowa metafora Ławrowa

  "Reset" w stosunkach ze Stanami nie może trwać wiecznie - powiedział 2 października Siergiej Ławrow w wywiadzie dla pisma "Kommersant" - bo inaczej to będzie awaria systemu, a nie reset.
 • Kontrowersyjny klip Sokoła i Marysi Starosty

  Kontrowersyjny klip Sokoła i Marysi Starosty

  1 sierpnia premierę miał długo oczekiwany drugi klip z albumu Sokoła i Marysi Starosty "Czysta brudna prawda" zatytułowany "Reset".
 • "Reset" z Maćkowiakiem i Soliman

  "Reset" z Maćkowiakiem i Soliman

  Rafał Maćkowiak, Patrycja Soliman i Wojciech Solarz grają główne role w filmie "Reset", do którego zdjęcia rozpoczęto w Warszawie. Obraz powstaje w Studiu Munka działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.
 • Różny rosyjsko-amerykański "reset"

  Różny rosyjsko-amerykański "reset"

  Przed środowym spotkaniem prezydentów Dmitrija Miedwiediewa i Baracka Obamy "Washington Post" ocenia, że "reset", który w stosunkach z Rosją ogłosiła administracja USA, może oznaczać co innego dla obu stron.
 • Uchwała o połączeniu spółek

  Raport bieżący nr 65/2008Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Hyperion S.A., działając na podstawie art. 56 ust. 1 pkt 1 ustawy o ofercie publicznej, informuje, że w dniu 22 września br. odbyły się nadzwyczajne zgromadzenia wspólników spółek zależnych emitenta, na których podjęto uchwały o połączeniu spółek Reset Net sp. z o.o. jako spółki przejmującej ze spółkami: Octava - Net sp. z o.o., Metronet sp. z o.o., Datanet sp. z o.o., Dot
 • "Pokolenie Reset" dla N-Gage'a

  "Pokolenie Reset" dla N-Gage'a

  Nokia wydała na platformę N-Gage grę "Reset Generation" - jest to swoistego rodzaju połączenie multiplayerowej zabawy z parodią branży elektronicznej rozrywki.
 • Reset w komórce

  Ze wszystkich funkcji, w jakie wyposażono nowy telefon komórkowy typu "smartphone" Kyocery, najciekawszą wydaje się przycisk "reboot". Taką komórkę - kiedy się zawiesi - można zresetować jak zwykły komputer.