RESERVED

Artykuły - RESERVED (142)

 • Prezes LPP przeniesie swoje akcje do fundacji

  Prezes LPP przeniesie swoje akcje do fundacji

  Jeden z założycieli LPP i jej prezes Marek Piechocki poinformował w środę, że przeniesie posiadane przez siebie akcje spółki do prywatnej fundacji Semper Simul.
 • Polska firma regionalnym liderem e-fashion

  Polska firma regionalnym liderem e-fashion

  Zdobycie pozycji regionalnego lidera e-fashion przez spółkę Answear.com to jeden z bardziej spektakularnych sukcesów polskiego biznesu w ostatnich latach. Wnioski z historii Answear.com to drogowskaz dla firm pragnących odnieść międzynarodowy sukces.
 • Udany debiut polskiej marki odzieżowej na jednej z najdroższych ulic handlowych

  Udany debiut polskiej marki odzieżowej na jednej z najdroższych ulic handlowych świata. Otwarcie salonu Reserved w Londynie to krok LPP w kierunku globalnych rynków. Londyńska Oxford Street, , to jedna z najbardziej prestiżowych ulic handlowych na świecie, którą co roku odwiedza nawet 120 milionów osób.
 • Polska marka Reserved otworzyła sklep w Londynie

  Polska marka Reserved otworzyła sklep w Londynie

  Polska marka odzieżowa Reserved otworzyła w środę pierwszy sklep w Wielkiej Brytanii na najważniejszej ulicy handlowej Londynu, Oxford Street. W uroczystości wzięła udział brytyjska modelka Kate Moss, która promuje jesienno-zimową kolekcję marki.
 • W Europie zapanowała moda na polskie ciuchy. Nasze marki robą furorę za granicą

  W Europie zapanowała moda na polskie ciuchy. Nasze marki robą furorę za granicą

  Rodzime firmy pokonały zagraniczne marki i weszły na sąsiednie rynki. U naszych południowych sąsiadów trudno dziś znaleźć centrum handlowe, w którym nie byłoby polskiego salonu odzieżowego lub obuwniczego.
 • Globalna ekspansja LPP - pierwszy salon RESERVED na Bliskim Wschodzie

  5 lutego 2015 roku to przełomowa data w historii firmy LPP, właściciela marek odzieżowych RESERVED, House, Cropp, MOHITO i SiNSAY. Otwarcie salonu flagowej marki RESERVED w Egipcie to początek ekspansji firmy poza Europę. LPP w ciągu najbliższych pięciu lat zamierza otworzyć na Bliskim Wchodzie co najmniej kilkadziesiąt salonów sprzedaży.
 • DM BPS : Rekomenduje sprzedaj dla LPP

  DM BPS : Rekomenduje sprzedaj dla LPP

  Zdaniem analityka Marcina Stebakowa z DM BPS, ekspozycja geograficzna jest jednym z głównych czynników ryzyka dla spółki LPP. Grupa posiada pięć marek odzieżowych: Reserved, Cropp, House, Mohito oraz Sinsay. Analityk oczekuje negatywnej presji na wynik operacyjny LPP ze strony biznesu rosyjskiego.
 • LPP wzmacnia ekspansję na zachodzie

  LPP, jeden z liderów branży odzieżowej na rynku środkowoeuropejskim, realizuje zapowiadaną wcześniej ekspansję na rynek niemiecki. Firma podpisała nowe umowy na otwarcie flagowych sklepów marki RESERVED w kolejnych lokalizacjach w Niemczech, w tym w Berlinie, gdzie powstanie pierwszy flagowy sklep LPP. Spółka ma ambitne plany, by w ciągu trzech lat otworzyć na tym rynku kolejnych 30 sklepów marki RESERVED.
 • LPP chce mieć 20-30 nowych salonów

  LPP chce mieć 20-30 nowych salonów

  LPP właściciel salonów Reserved planuje podbić nowe rynki a nawet kontynenty.
 • Zysk netto LPP wyniósł w IV kw. 181,4 mln zł

  Zysk netto LPP wyniósł w IV kw. 181,4 mln zł

  Zysk netto grupy LPP, przypisany akcjonariuszom jednostki dominującej, w czwartym kwartale 2013 roku wyniósł 181,4 mln zł wobec 146,4 mln zł rok wcześniej - podała spółka w raporcie kwartalnym. Wynik okazał się być o 2 proc. niższy od konsensusu zakładającego zysk na poziomie 185,4 mln zł.