reprezentacja Włoch

Synonimy:
Squadra Azzurra,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Reprezentacja Włoch (559)

Filmy - Reprezentacja Włoch (29)

 • Polska - Włochy w LN. Mancini: Nie sądzę, aby remis w Bolonii nie był sprawiedliwy. Wideo

  - Nie sądzę, aby remis w pierwszy meczu z Polską nie był sprawiedliwym wynikiem, że nasz rywal powinien coś więcej osiągnąć. Moim zdaniem Portugalia w czwartek zasłużyła na zwycięstwo (pokonała Polskę 3-2 na Stadionie Śląskim). To bardzo dobra ekipa, zdecydowany lider grupy - powiedział Roberto Mancini, selekcjoner reprezentacji Włoch.
 • Leonardo Bonucci może zostać najdroższym obrońcą w historii

  Leonardo Bonucci może zostać najdroższym obrońcą w historii piłki nożnej. Według zagranicznych mediów nowy szkoleniowiec Manchesteru City Pep Guardiola jest zdeterminowany, by jak najszybciej pozyskać defensora Juventusu. Początkowo oferowane 38 milionów funtów zostało odrzucone przez zarząd „Starej Damy”. Jednak jak podaje „La Gazetta dello sport”, „Obywatele” złożyli drugą ofertę, opiewającą na 51 mln funtów.
 • Seksowna partnerka broni Simone Zazę

  Piłkarska reprezentacja Włoch odpadła z Euro 2016 po ćwierćfinałowym boju z Niemcami, zakończonym serią rzutów karnych. I choć w konkursie "jedenastek" pomyliło się aż czterech zawodników Italii, największe gromy spadły na Simone Zazę. W obronie napastnika Juventusu stanęła Chiara Biasi, blogerka, a prywatnie partnerka piłkarza. Press Focus/x-news
 • Seria rzutów karnych w meczu Niemcy - Włochy

  Seria rzutów karnych w meczu Niemcy - Włochy