reprezentacja Ukrainy

Artykuły - Reprezentacja Ukrainy (326)

Filmy - Reprezentacja Ukrainy (12)

• Eliminacje MŚ. Francja - Ukraina 1-1. Bramki. Wideo

Francja zremisowała z Ukrainą 1-1 w meczu grupy D eliminacji mistrzostw świata 2022. Obie bramki zdobyli gospodarze. Wynik spotkania w pierwszej połowie otworzył Antoine Griezmann. Po zmianie stron samobójcze trafienie zaliczył Presnel Kimpembe. Wynik spotkania otworzył w 19. minucie Antoine Griezmann. Uderzył technicznie z okolic narożnika pola karnego i piłka zatrzymała się dopiero na bocznej siatce. To miał być zwiastun kanonady, bo w wyjściowej jedenastce "Tricolores" oglądaliśmy także dwóch innych strzelców wyborowych - Kyliana Mbappe i Oliviera Giroud. Ukraiński bramkarz tego dnia więcej już jednak nie skapitulował. Kolejnego gola i tak jednak przypisano Francuzowi. W 57. minucie po strzale Serhija Sydorczuka futbolówka odbiła się jeszcze od Presnela Kimpembe i dopiero potem zatrzepotała w siatce. Trafienie zaliczono defensorowi PSG.
  • Polska – Ukraina 2-0. Roman Kołtoń i Artur Wichniarek oceniają piłkarzy. WIDEO

Po meczu towarzyskim, w którym Polska pokonała Ukrainę 2-0 oceny piłkarzom wystawili Roman Kołtoń z Prawdy Futbolu, a także ekspert Polsatu Sport, felietonista Interii Artur Wichniarek. Cały materiał na kanale Youtube Prawda Futbolu
  • Tomasz Kędziora o reprezentacji Ukrainy i Dynamie Kijów (polsat sport). WIDEO

Tomasz Kędziora : Zmiana pokoleniowa, więcej młodych zawodników weszło do reprezentacji pod wodzą trenera Szewczenki i naprawę zaczęli grać fajny futbol dla oka i również bardzo skutecznie
  • Ukraina - Hiszpania 1-0. Skrót meczu.

Ukraina - Hiszpania 1-0 (0-0) Bramka: Tsygankov 76 W meczu 4. kolejki Ligi Narodów Ukraina sensacyjnie pokonała na własnym terenie Hiszpanię 1-0. Bohaterem podopiecznych Andrija Szewczenki został Wiktor Cyhankow. Dzięki wygranej Ukraina zrównała się w tabeli z Niemcami, którzy zremisowali 3-3 ze Szwajcarią.