Sport - reprezentacja Szwecji

Artykuły - Reprezentacja Szwecji (183)

Filmy - Reprezentacja Szwecji (3)

  • Mecz Irlandia - Szwecja 1-1 na Euro 2016. Zobacz gole. Film

    Irlandia zremisowała ze Szwecją 1-1 w meczu grupy E piłkarskich mistrzostw Europy, który odbył się na Stade de France w Saint-Denis. Oba gole w poniedziałkowym spotkaniu strzelili podopieczni Martina O'Neilla, z tym że jeden z nich był samobójczy.
  • Szwedzcy piłkarze zabiorą na Euro... własne łóżka

    Przedstawiciele każdej piłkarskiej federacji dokładają wszelkich starań, by ich drużyny jak najlepiej czuły się podczas mistrzostw Europy we Francji. Szwedzi poszli jednak o krok dalej od reszty i poza standardowymi sprawami, takimi jak wybór hotelu, bazy treningowej czy kucharza, postanowili... zabrać na Euro swoje łóżka. Zdziwienia sytuacją nie kryje Marc Degryse, były reprezentant Belgii, który z kadrą narodową brał udział w dwóch mundialach. - Albo to jakaś zakamuflowana reklama, związana z kontraktem reklamowym federacji z producentem mebli, albo kompletny nonsens - skwitował były gracz PSV Eindhoven. Źródło: Foto Olimpik/x-news
  • Niesamowity mecz Szwecji z Kanadą na MŚ

    Po rewelacyjnym meczu finalistów ostatnich igrzysk Szwecja przegrała 4-6 z Kanadą w meczu hokejowych MŚ elity w Czechach.