reprezentacja szczypiornistów

Synonimy:
reprezentacja w piłce ręcznej,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Reprezentacja szczypiornistów (1564)

 • El. MŚ piłkarzy ręcznych. Ryszard Skutnik: Brak awansu to katastrofa

  El. MŚ piłkarzy ręcznych. Ryszard Skutnik: Brak awansu to katastrofa

  Remis polskich piłkarzy ręcznych z Portugalią i w efekcie brak awansu do play off eliminacji mistrzostw świata to katastrofa – uważa były trener m.in. Górnika Zabrze Ryszard Skutnik. „Potrzebna jest teraz praca, praca, praca. Innej drogi nie ma” – powiedział.
 • Polska odpadła z el. MŚ piłkarzy ręcznych. Piotr Przybecki: Zostawili serce na boisku

  Polska odpadła z el. MŚ piłkarzy ręcznych. Piotr Przybecki: Zostawili serce na boisku

  Nie tak miało być. Polscy piłkarze ręczni mieli wygrać turniej w Portugalii, a zwycięstwo miało dać impuls dla budowanej od nowa reprezentacji. Tymczasem wyprawa do Povoa de Varzim zakończyła się klęską. - Po meczu podziękowałem chłopakom, bo zostawili serce na boisku - stwierdził trener kadry Piotr Przybecki.
 • El. MŚ piłkarzy ręcznych: Polska - Cypr 46-13

  El. MŚ piłkarzy ręcznych: Polska - Cypr 46-13

  Polscy piłkarze ręczni pokonali Cypr 46-13 w drugim meczu turnieju prekwalifikacyjnego do fazy play-off eliminacji do mistrzostw świata, który odbywa się w Portugalii. Mecz wyglądał, jakby odbywał się w kategorii lekko półśmiesznej.
 • Dwie zmiany w składzie Polski na mecz z Cyprem

  Dwie zmiany w składzie Polski na mecz z Cyprem

  Michał Daszek oraz Marek Daćko zastąpili Pawła Paczkowskiego i Kamila Syprzaka w składzie reprezentacji Polski na sobotni mecz z Cyprem w turnieju prekwalifikacyjnym mistrzostw świata 2019 piłkarzy ręcznych w portugalskim Povoa de Varzim.
 • Hiszpania - Polska 37-22 w turnieju piłkarzy ręcznych

  Hiszpania - Polska 37-22 w turnieju piłkarzy ręcznych

  Klęską z Hiszpanią zakończyli polscy piłkarze ręczni towarzyski memoriał Dominga Barcenasa. W ostatnim meczu turnieju Polska uległa w Vigo gospodarzom różnicą aż 15 goli - 22-37. Ostatni sprawdzian przed kwalifikacjami mistrzostw świata wypadł bardzo średnio. Turniej wygrali Hiszpanie, przed Białorusią i Argentyną, a "Biało-Czerwoni" zajęli ostatnie miejsce.
 • El. MŚ piłkarzy ręcznych. Kadra Polski na turniej prekwalifikacyjny

  El. MŚ piłkarzy ręcznych. Kadra Polski na turniej prekwalifikacyjny

  Trener reprezentacji Polski w piłce ręcznej Piotr Przybecki podał nazwiska 19 zawodników, którzy wezmą udział w prekwalifikacjach mistrzostw świata 2019. Turniej odbędzie się 12-14 stycznia w Portugalii, a wcześniej "Biało-Czerwoni" zagrają towarzysko w Hiszpanii.
 • Turniej Czterech Narodów. Polska - Bahrajn 26-18

  Turniej Czterech Narodów. Polska - Bahrajn 26-18

  Szykujący się do kwalifikacji do mistrzostw świata polscy piłkarze ręczni pokonali Bahrajn 26-18 w pierwszym spotkaniu towarzyskiego turnieju Czterech Narodów rozgrywanym w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie.
 • Reprezentacja szczypiornistów. 4NationsCup w Ergo Arenie 28-29 grudnia

  Reprezentacja szczypiornistów. 4NationsCup w Ergo Arenie 28-29 grudnia

  Przed nami pierwsza edycja turnieju 4NationsCup, święta piłki ręcznej, które odbędzie się w dniach 28-29 grudnia 2017 r. w Ergo Arenie w Trójmieście. Imprezę organizuje Związek Piłki Ręcznej w Polsce.
 • Golden League: Polska - Norwegia 27-32

  Golden League: Polska - Norwegia 27-32

  Polscy piłkarze ręczni przegrali w Herning z Norwegią 27-32 podczas towarzyskiego turnieju Golden League. To była trzecia porażka naszej drużyny w tej imprezie, która zajęła w niej czwarte miejsce.
 • Piotr Przybecki zabrał 19 piłkarzy ręcznych na Bygma Golden League

  Piotr Przybecki zabrał 19 piłkarzy ręcznych na Bygma Golden League

  Trener Piotr Przybecki zabrał 19 piłkarzy ręcznych na turniej Bygma Golden League. W czwartek Polacy zagrają z mistrzem świata Francją, w sobotę ze złotymi medalistami olimpijskimi i gospodarzami imprezy Danią, a w niedzielę z wicemistrzem globu Norwegią.

Filmy - Reprezentacja szczypiornistów (26)