reprezentacja Polski

Synonimy:
kadra, kadra narodowa Orły
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Reprezentacja Polski (14396)

 • Mundial 2018. Polska - Senegal 1-2. "Nie takiej Polski oczekiwaliśmy"

  Mundial 2018. Polska - Senegal 1-2. "Nie takiej Polski oczekiwaliśmy"

  Media na Półwyspie Iberyjskim zgodnie twierdzą, że nie spodziewano się porażki podopiecznych Adama Nawałki z Senegalem (1-2) w meczu grupy H piłkarskiego mundialu. Hiszpańscy i portugalscy dziennikarze zaznaczają, że tak słabo grająca Polska to zaskoczenie.
 • Mundial 2018. Cionek: Przytrafiło mi się najgorsze

  Mundial 2018. Cionek: Przytrafiło mi się najgorsze

  - Najgorsze, co może stać się piłkarzowi na mistrzostwach świata, to kontuzja lub samobójczy gol - przyznał po porażce z Senegalem 1-2 w Moskwie obrońca reprezentacji Polski Thiago Cionek. Po jego pechowej interwencji rywale zdobyli pierwszą bramkę.
 • Mundial 2018. Polska - Senegal 1-2. Lewandowski: Trudno powiedzieć, co się stało

  Mundial 2018. Polska - Senegal 1-2. Lewandowski: Trudno powiedzieć, co się stało

  Ponad godzinę zgromadzeni w strefie wywiadów czekali na piłkarzy reprezentacji Polski. Jako jeden z pierwszych z szatni wyszedł kapitan - Robert Lewandowski. Napastnik nie unikał odpowiedzi na trudne pytania, lecz nie ukrywał również swojego zaskoczenia łatwymi błędami i bojaźnią w grze drużyny "Orłów" po porażce 1-2 z Senegalem.
 • Mundial 2018. Polska - Senegal 1-2. Zieliński: Musimy wyczyścić głowy

  Mundial 2018. Polska - Senegal 1-2. Zieliński: Musimy wyczyścić głowy

  - Senegalczycy czekali na nas i za wiele nie można było zrobić, nawet jak się chciało kiwać, to było ich za dużo, żeby się przebić. Koniec końców wyszło, jak wyszło. Przegraliśmy mecz, ale nic straconego - mówił po przegranej 1-2 z Senegalem Piotr Zieliński.
 • Mundial 2018. Polska - Senegal 1-2. Krychowiak tłumaczy się z drugiej bramki

  Mundial 2018. Polska - Senegal 1-2. Krychowiak tłumaczy się z drugiej bramki

  - Przed zagraniem do bramkarza spojrzałem i nikogo nie było. Zawodnik wbiegł zza linii - tłumaczy się Grzegorz Krychowiak, który był współwinny drugiej bramki dla Senegalu w przegranej 1-2 reprezentacji Polski na mundialu w Rosji. W końcówce "Krycha" zdobył honorową bramkę dla Polski.
 • Mundial 2018. Polska - Senegal 1-2. Glik: To jest poważna kontuzja

  Mundial 2018. Polska - Senegal 1-2. Glik: To jest poważna kontuzja

  - To jest poważna kontuzja. Minęły dopiero dwa tygodnie. Gdybym nie czuł bólu, pewnie dziś bym zagrał - mówił filar polskiej defensywy Kamil Glik po porażce Polaków 1-2 z Senegalem na mundialu w Rosji.
 • Mundial 2018. Polska - Senegal 1-2. Nawałka: Teraz jesteśmy mądrzy

  Mundial 2018. Polska - Senegal 1-2. Nawałka: Teraz jesteśmy mądrzy

  - Byliśmy drużyną słabszą, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Teraz, kiedy wiemy już wszystko, jesteśmy mądrzy - mówił selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka po porażce 1-2 z Senegalem w pierwszym meczu mundialu w Rosji.
 • Mundial 2018. Polska - Senegal 1-2. Boniek: Nie jestem w szoku

  Mundial 2018. Polska - Senegal 1-2. Boniek: Nie jestem w szoku

  ​- Nie jestem w szoku. Jest mi przykro, bo graliśmy słabo i jeśli tak będziemy grać, to nic tutaj nie zrobimy - powiedział Zbigniew Boniek, prezes PZPN-u po meczu Polska - Senegal na antenie TVP. "Biało-Czerwoni" przegrali w Moskwie 1-2 na inaugurację zmagań w grupie H mistrzostw świata.
 • Mundial 2018. Polska - Senegal 1-2. Oceniamy naszych piłkarzy

  Mundial 2018. Polska - Senegal 1-2. Oceniamy naszych piłkarzy

  Reprezentacja Polski przegrała na otwarcie mundialu z Senegalem 1-2 po bardzo słabej grze. Na jakie oceny zasłużyli nasi piłkarze? Jakie jest Wasze zdanie?
 • Mundial 2018. Polska - Senegal 1-2 w grupie H

  Mundial 2018. Polska - Senegal 1-2 w grupie H

  Jednego gola samobójczego strzelił Thiago Cionek, drugiego Senegalowi sprezentowało trzech piłkarzy, odpowiedź na to znalazł tylko Grzegorz Krychowiak i tak reprezentacja Polski, w Moskwie, zanotowała koszmarny początek udziału w MŚ w Rosji, zasłużenie przegrywając z Senegalem. 24 czerwca, w Kazaniu, zmierzymy się z Kolumbią, która także zanotowała falstart, przegrywając z Japonią 1-2.

Filmy - Reprezentacja Polski (599)