reprezentacja Iranu

Artykuły - Reprezentacja Iranu (45)

Filmy - Reprezentacja Iranu (3)

  • Skandal. Reprezentantki Iranu to mężczyźni

    Wszystkie chwyty dozwolone. Z takiego założenia wyszła najwidoczniej irańska federacja piłki nożnej. Zawodniczki z tego kraju w futsalu zachwyciły świat po tym, jak w efektownym stylu zdobyły mistrzostwo Azji. Jeden z irańskich działaczy stwierdził jednak, że tytuł został zdobyty w nielegalny sposób, bo aż osiem reprezentantek kraju to tak naprawdę mężczyźni, którzy jeszcze nie przeszli operacji zmiany płci. Agencja TVN/x-news
  • Drużyny MŚ 2014: Iran

    Reprezentacja Iranu jest obecnie klasyfikowana na 37. Miejscu w rankingu FIFA. Jej największymi sukcesami pozostają te odniesione w czasach świetności, na przełomie lat 60. i 70., kiedy to Irańczycy trzy razy z rzędu triumfowali w Pucharze Azji. W mistrzostwach świata zagrają po raz czwarty. Dotychczas nigdy nie wyszli z grupy, a i teraz wydaje się, że jest to poza ich zasięgiem. W Brazylii Irańczycy zagrają przeciwko Argentynie, Nigerii i Bośni-Hercegowinie.
  • Drużyny MŚ 2014: Iran

    Reprezentacja Iranu jest obecnie klasyfikowana na 37. miejscu w rankingu FIFA. Jej największymi sukcesami pozostają te odniesione w czasach świetności, na przełomie lat 60. i 70., kiedy to Irańczycy trzy razy z rzędu triumfowali w Pucharze Azji. W mistrzostwach świata zagrają po raz czwarty. Dotychczas nigdy nie wyszli z grupy, a i teraz wydaje się, że jest to poza ich zasięgiem. W Brazylii Irańczycy zagrają przeciwko Argentynie, Nigerii i Bośni-Hercegowinie.