reprezentacja Francji

Synonimy:
Les Bleus, Tricolores (Trójkolorowi)
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Reprezentacja Francji (501)

Filmy - Reprezentacja Francji (30)

 • Owacja dla mistrzów świata na Stade de France. Wideo

  Owacją 80-tysięcznej widowni zostali w niedzielę przywitani francuscy mistrzowie świata na Stade de France pod Paryżem. Fetę zorganizowano po meczu z Holandią, wygranym przez podopiecznych Didiera Deschampsa 2-1. Na specjalnie przygotowaną murawę, z napisem Champions du monde (Mistrzowie świata), wchodzili kolejno wszyscy bohaterowie z turnieju w Rosji. Największy aplauz wywołali Kylian Mbappe i Antoine Griezmann.
 • Francuzi zrobili show u prezydenta. Wideo

  Nowi mistrzowie świata Francuzi, po powrocie z mundialu w Rosji, spotkali się w Pałacu Elizejskim w Paryżu z prezydentem Emmanuelem Macronem i jego żoną Brigitte.
 • To one będą zagrzewały Francuzów do boju w finale MŚ. Zjawiskowe WAGs znad Sekwany. Wideo

  W niedzielę 15 lipca o godzinie 17 Francja zmierzy się z Chorwacją w finale piłkarskich mistrzostw świata. Piłkarzy znad Sekwany będą wspierać ich zjawiskowe partnerki. Większość z nich obejrzy to spotkanie z wysokości trybun stadionu w Moskwie. Agencja TVN/x-news
 • Francuscy fani starli się z policją w Paryżu po awansie do finału MŚ. Wideo

  Francuzi oszaleli ze szczęścia po zwycięstwie "Trójkolorowych" nad Belgią 1-0 i awansie do finału mistrzostw świata w Rosji. Kibice w Paryżu przez całą noc świętowali, ale przesadzili z okazywaniem radości. Doszło do starć z policją.