reprezentacja Chorwacji

Artykuły - Reprezentacja Chorwacji (594)

 • Subaszić powiedział dość. Nie zagra już w kadrze

  Subaszić powiedział dość. Nie zagra już w kadrze

  Piłkarska reprezentacja Chorwacji, która w lipcu wywalczyła w Rosji wicemistrzostwo świata, doznała kolejnego dużego osłabienia. Bramkarz Danijel Subaszic poinformował, że podjął decyzję o odejściu z drużyny narodowej.
 • Nikola Kalinić: Co się stało na mundialu, to się stało

  Nikola Kalinić: Co się stało na mundialu, to się stało

  Nikola Kalinić ostatecznie zamknął temat mundialu. 30-letni napastnik stał się przedmiotem żartów, po tym jak odmówił wejścia z ławki pod koniec pierwszego meczu turnieju, po czym reprezentacja Chorwacji już bez niego zdobyła wicemistrzostwo świata. - Co się stało na mundialu, to się stało - stwierdził przy okazji oficjalnej prezentacji w barwach Atletico Madryt Kalinić.
 • Zlatko Dalić pozostanie trenerem piłkarzy Chorwacji

  Zlatko Dalić pozostanie trenerem piłkarzy Chorwacji

  Zlatko Dalić po rozmowach z prezesem Chorwackiego Związku Piłki Nożnej (HNS) Davorem Sukerem pozostanie na stanowisku trenera reprezentacji narodowej. Drużyna pod jego wodzą przegrała w finale mistrzostw świata w Rosji z Francją 2-4.
 • Mundial 2018. Zlatko Dalić hucznie powitany w Livnie

  Mundial 2018. Zlatko Dalić hucznie powitany w Livnie

  Dziesiątki tysięcy kibiców powitały selekcjonera wicemistrzów świata, piłkarskiej reprezentacji Chorwacji, Zlatka Dalicia w jego rodzinnym mieście Livno w Bośni i Hercegowiny. - Nie zapomniałem, gdzie się urodziłem - powiedział 51-letni Chorwat.
 • Chorwackie kluby mają kłopoty finansowo-organizacyjne

  Broniące tytułu Dinamo Zagrzeb rozpocznie sezon od przynajmniej czterech meczów na własnym stadionie, zaś niektóre z klubów muszą poczekać kilka tygodni na występ przed swoją widownią. W piłkarskiej lidze Chorwacji nie brakuje kłopotów organizacyjno-infrastrukturalnych.
 • Mundial 2018. Nikola Kalnić nie chce srebrnego medalu

  Mundial 2018. Nikola Kalnić nie chce srebrnego medalu

  Chorwat Nikola Kalnić, którego trener Zlatko Dalić wyrzucił z kadry po pierwszym meczu w piłkarskich mistrzostwach świata, nie chce srebrnego medalu wywalczonego przez jego kolegów.
 • Zlatko Dalić: Tuż po mundialu myślałem o rezygnacji

  Zlatko Dalić: Tuż po mundialu myślałem o rezygnacji

  Trener piłkarskiej reprezentacji Chorwacji Zlatko Dalić potwierdził w wywiadzie dla dziennika "Veczernji List", że tuż po wywalczeniu w Rosji wicemistrzostwa świata poważnie rozważał możliwość rezygnacji z dalszej pracy z drużyną narodową.
 • Mundial 2018. Chorwacja zaprosiła fotoreportera przygniecionego przez piłkarzy

  Mundial 2018. Chorwacja zaprosiła fotoreportera przygniecionego przez piłkarzy

  Yuri Cortez, fotoreporter agencji AFP, przygnieciony przez chorwackich piłkarzy, został zaproszony na tygodniowy urlop do Chorwacji. Do zdarzenia doszło w dogrywce meczu z Anglią (2-1) na mundialu w Rosji. Chorwaci cieszyli się z bramki decydującej o awansie do finału mundialu.
 • Mundial 2018: 450 tys. ludzi przywitało chorwackich piłkarzy w Zagrzebiu

  Mundial 2018: 450 tys. ludzi przywitało chorwackich piłkarzy w Zagrzebiu

  Nawet 450 tys. ludzi przywitało w poniedziałek chorwackich piłkarzy - wicemistrzów świata - w Zagrzebiu na głównym placu miasta i wzdłuż wszystkich ulic przejazdu. Media opisały uroczystości jako "ogromne wydarzenie, jakiego Chorwacja nie widziała od lat“.
 • ​Mundial 2018. "Pussy Riot" na murawie. Dejan Lovren złapał intruza

  ​Mundial 2018. "Pussy Riot" na murawie. Dejan Lovren złapał intruza

  Członkowie "Pussy Riot" wbiegli na murawę i przerwali finał mistrzostw świata. Ich akcja wyprowadziła z równowagi chorwackiego piłkarza Dejana Lovrena i sprowadził do parteru jednego z intruzów.

Filmy - Reprezentacja Chorwacji (24)