reprezentacja Argentyny

Artykuły - Reprezentacja Argentyny (319)

 • Niemcy - Argentyna 2-2 w meczu towarzyskim, zwrot akcji w Dortmundzie

  Niemcy - Argentyna 2-2 w meczu towarzyskim, zwrot akcji w Dortmundzie

  Na Signal Iduna Park w Dortmundzie reprezentacja Niemiec zremisowała 2-2 z Argentyną w towarzyskim spotkaniu. Mecz miał dwa oblicza, w pierwszej połowie gospodarze dzielili i rządzili, ale pod koniec drugiej połowy, dzięki udanym zmianom, to goście doszli do głosu i odrobili straty. Jeśli piłka bywa sprawiedliwa, to ten wynik w dużym stopniu odzwierciedla wydarzenia na boisku.
 • Argentyna - Chile 0-0 w meczu towarzyskim

  Argentyna - Chile 0-0 w meczu towarzyskim

  Argentyna, bez zawieszonego Lionela Messiego w składzie, zremisowała z Chile 0-0 w towarzyskim meczu piłkarskim w Los Angeles.
 • Copa America. Argentyna - Chile 2-1. Messi nie odebrał medalu

  Copa America. Argentyna - Chile 2-1. Messi nie odebrał medalu

  Lionel Messi zbojkotował w sobotę w Sao Paulo ceremonię wręczenia medali reprezentacji Argentyny za zajęcie trzeciego miejsca w mistrzostwach Ameryki Południowej - Copa America. "Nie chcę być częścią tego spektaklu zepsucia" - powiedział słynny piłkarz.
 • Copa America. Brazylia - Argentyna 2-0. Lionel Messi oskarża sędziów

  Copa America. Brazylia - Argentyna 2-0. Lionel Messi oskarża sędziów

  Lider Argentyńczyków - Lionel Messi nie krył rozgoryczenia po porażce z Brazylią 0-2 w półfinale Copa America. - Nie byli od nas lepsi - przekonywał po meczu i oskarżył sędziów o faworyzowanie "Canarinhos".
 • Copa America. Katar - Argentyna 0-2, Kolumbia - Paragwaj 1-0

  Copa America. Katar - Argentyna 0-2, Kolumbia - Paragwaj 1-0

  Argentyna uniknęła kompromitacji i zagra w ćwierćfinale Copa America po wygranej w Porto Alegre 2-0 z Katarem na zakończenie rozgrywek grupowych. Grupę B z kompletem punktów wygrała Kolumbia, która pokonała 1-0 Paragwaj.
 • Levinsky: "Cud do góry nogami" reprezentacji Argentyny w Brazylii

  Levinsky: "Cud do góry nogami" reprezentacji Argentyny w Brazylii

  Kilka godzin przed rozegraniem trzeciego i ostatniego meczu grupowej fazy Copa America w Brazylii, wydaje się nie do pomyślenia, ale nie jest wykluczone, że reprezentacja Argentyny, która ma w swoich szeregach Leo Messiego, może nie zaklasyfikować się do ćwierćfinału. Jeśli nie pokona w niedzielę Kataru, stanie się jedną z czterech drużyn, które odpadną z rozgrywek. Taki scenariusz doprowadziłby do kryzysu, którego rozmiarów i konsekwencji nie da się przewidzieć.
 • Copa America: Argentyna - Paragwaj 1-1

  Copa America: Argentyna - Paragwaj 1-1

  W drugiej kolejce Grupy B Copa America Argentyna zaledwie zremisowała z Paragwajem i zajmuje ostatnie miejsc w tabeli. Jeśli Leo Messi i jego koledzy marzą o awansie do fazy pucharowej, w niedzielę muszą pokonać ... Katar.
 • Copa America. Urugwaj potwierdził aspiracje, Argentyna dalej w kryzysie

  Copa America. Urugwaj potwierdził aspiracje, Argentyna dalej w kryzysie

  Urugwaj zrobił największe wrażenie po niemal wszystkich spotkaniach pierwszej rundy Copa America. Nie tylko wysokim wynikiem w spotkaniu z Ekwadorem (4-0), ale przede wszystkim stylem, zaangażowaniem i grą zespołową.
 • Copa America 2019. Kolumbia - Argentyna 2-0

  Copa America 2019. Kolumbia - Argentyna 2-0

  Kolumbia pokonała w Salvadorze Argentynę 2-0 w meczu grupy B trwającego w Brazylii turnieju piłkarskiego Copa America, mistrzostw strefy Ameryki Południowej. W niedzielę w grupie B Paragwaj zagra z Katarem, który podobnie jak Japonia uczestniczy w imprezie na zaproszenie organizatorów.
 • Argentyna - Nikaragua 5-1 w sparingu przed Copa America

  Argentyna - Nikaragua 5-1 w sparingu przed Copa America

  Lionel Messi strzelił dwa gole, a reprezentacja Argentyny pokonała w San Juan Nikaraguę 5-1 (2-0) w ostatnim sparingu przed rozpoczynającym się 14 czerwca prestiżowym turniejem piłkarskim Copa America w Brazylii.

Filmy - Reprezentacja Argentyny (19)