reporterzy

Artykuły - Reporterzy (25)

 • Reporterzy bez Granic: Pogarsza się sytuacja mediów na Węgrzech

  W tegorocznym raporcie Reporterów bez Granic na temat wolności mediów najlepiej wypadła Finlandia; za nią znalazły się Holandia i Norwegia. Listę zamykają kraje, gdzie wolność prasy nie istnieje: Turkmenistan, Korea Płn. i Erytrea. Polska jest na 19. miejscu.
 • Reporter w głębi duszy

  Reporter w głębi duszy

  Był korespondentem z punktów zapalnych na całym świecie. Teraz jest szefem flagowego programu informacyjnego TVP - "Wiadomości". - Łatwiej mówić o świecie, jeśli samemu widziało się wszystko z bliska - przyznaje Piotr Kraśko.
 • Weronika Marczuk bez zarzutów

  Weronika Marczuk bez zarzutów

  Prokuratura oczyszcza z zarzutów płatnej protekcji Weronikę Marczuk. Jak ustalili nieoficjalnie reporterzy śledczy RMF FM, jeszcze w tym tygodniu prokuratorzy umorzą sprawę rzekomej łapówki, którą celebrytka miała wziąć od podstawionego agenta CBA.
 • Trzypasmowa A4?

  Trzypasmowa A4?

  Od kilku dni reporterzy RMF FM bezskutecznie starają się dowiedzieć kiedy kierowcy doczekają się trzeciego pasa ruchu na płatnym odcinku autostrady A4.
 • Jaworowicz: emocje reportera

  Jaworowicz: emocje reportera

  Elżbieta Jaworowicz, autorka programu "Sprawa dla reportera", została tegoroczną laureatką Super Wiktora za całokształt osiągnięć.
 • Nie ma pieniędzy na drogi!

  Nie ma pieniędzy na drogi!

  Resort finansów sugeruje Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad opóźnianie przetargów - ustalili nieoficjalnie reporterzy RMF FM.
 • Jej małżeństwo się sypie?

  Jej małżeństwo się sypie?

  Amerykańscy reporterzy spekulują na temat kryzysu małżeńskiego, jaki przeżywa Jennifer Lopez.
 • Samochody i małpy

  Samochody i małpy

  Nasi reporterzy szukają dla Was motoryzacyjnych ciekawostek nie tylko w Polsce. Tym razem trafiliśmy do RPA. Zapraszamy do foto galerii z tego dalekiego kraju. Zdjęcia zrobiliśmy, nim nasz samochód został zaatakowany przez... małpy. Jedna z nich ukradła nam torbę ze sprzętem fotograficznym. Jako że aparat i obiektywy okazały się niejadalne udało się je - pod długim pościgu - odzyskać...
 • Policja kupi auta bez przetargu

  Policja kupi auta bez przetargu

  Policja omija oficjalny przetarg, aby kupić furgony do transportu więźniów - dowiedzieli się reporterzy RMF FM.
 • Skarbówka sparaliżuje zeznania

  Skarbówka sparaliżuje zeznania

  Składanie PIT-ów na Mazowszu jest zagrożone - dowiadują się reporterzy śledczy RMF FM. Powodem są kontrowersyjne nominacje w Ministerstwie Finansów. Chodzi o dyrektora departamentu administracji podatkowej w resorcie i dyrektora mazowieckiej izby skarbowej.