Renee Zellweger

Artykuły - Renee Zellweger (21)

 • Renee Zellweger wyda płytę z piosenki Judy Garland (film "Judy")

  Renee Zellweger wyda płytę z piosenki Judy Garland (film "Judy")

  Rola w filmie o Judy Garland dla Renee Zellweger to nie wszystko. Gwiazda wyda również płytę, na której zinterpretuje najsłynniejsze utwory kultowej piosenkarki i aktorki.
 • Renee Zellweger jako ikona kina

  Renee Zellweger jako ikona kina

  Pojawił się zwiastun filmu "Judy", który przedstawi ostatnią trasę koncertową Judy Garland z 1969 roku. W aktorkę i piosenkarkę wcieliła się znana z roli Bridget Jones Renee Zellweger.
 • Renée Zellweger w serialu Netflix "What/If"

  Renée Zellweger w serialu Netflix "What/If"

  W maju na ekranach zadebiutuje nowy serial z Renée Zellweger w roli głównej. Produkcja "What/If" pojawi się 24 maja na Netflix.
 • Powrót Bridget Jones! Gwiazdy podczas światowej premiery w Londynie

  Powrót Bridget Jones! Gwiazdy podczas światowej premiery w Londynie

  "Uwielbiam tę postać i uwielbiam ludzi zaangażowanych w pracę przy tym filmie" - mówiła na premierze trzeciej części filmowych przygód Bridget Jones odtwórczyni głównej roli Renee Zellweger. Światowa premiera "Bridget Jones’s Baby" ("Bridget Jones 3") odbyła się w Londynie.
 • "Bridget Jones 3" obraża kobiety?

  "Bridget Jones 3" obraża kobiety?

  Renee Zellweger, gwiazda serii "Bridget Jones", skomentowała kontrowersje wokół trzeciej odsłony cyklu "Nie uważam, żeby ten film obrażał kobiety" - powiedziała aktorka.
 • Najsłynniejsze cielesne transformacje gwiazd

  Najsłynniejsze cielesne transformacje gwiazd

  "Jonah nie wiedział czy przyjdzie, bo nie mógł znaleźć garnituru, który zmienia rozmiar co trzy godziny" - zażartował kiedyś Jeffrey Ross na temat Jonah Hilla, dwukrotnie nominowanego do Oscara aktora, od kilku lat na zmianę tracącego i przybierającego na wadze. Hill nie jest jednak najbardziej ekstremalnym przypadkiem. Są tacy, dla których drastyczna zmiana wagi jest jednym z podstawowych aspektów wcielenia się w postać. Oto nasza subiektywna lista aktorów, którzy schudli lub przytyli na potrzeby roli.
 • Gwiazdy, które powinny przytyć

  Gwiazdy, które powinny przytyć

  Cały świat oszalał na punkcie szczupłej sylwetki. Diety, ćwiczenia, a nawet operacje plastyczne – kobiety robią wszystko, aby osiągnąć wymarzony rozmiar. Ale wychudzona figura nie zawsze wygląda dobrze. Niektóre panie lepiej wyglądają, gdy mają kilka kilogramów więcej.
 • "Chicago" na oscarowej gali

  "Chicago" na oscarowej gali

  Popularne aktorki Catherine Zeta-Jones i Rene Zellweger ponownie wystąpią razem w scenach z musicalu "Chicago". Przypomną przeboje z filmu nagrodzonego statuetkami Oscara podczas tegorocznej gali Amerykańskiej Akademii Filmowej. Ceremonia odbędzie się 24 lutego.
 • Bridget Jones znów rozśmieszy

  Bridget Jones znów rozśmieszy

  Filmy o Bridget Jones cieszą się ogromną popularnością. Ekranizacja bestsellerowej powieści Helen Fielding przyciągnęła w 2001 roku do kin miliony widzów. Jej kontynuacja w 2004 okazała się nie mniejszym sukcesem. Wszystkich, którzy lubią przygody tytułowej bohaterki, zapraszamy przed telewizory w piątek, 9 marca, o godz. 20.20 do TVP1 na "Dziennik Bridget Jones".

Zdjęcia - Renee Zellweger (2)

Filmy - Renee Zellweger (1)

 • Renée Zellweger o Bridget Jones w "Dzień Dobry TVN"

  "Bardzo wiele osób - i nie są to tylko kobiety - przychodzi, żeby opowiadać mi swoje historie w stylu Bridget Jones. Nasze doświadczenia są podobne. Wszędzie, gdzie jadę, ludzie opowiadają te same historie" - mówi Renée Zellweger w rozmowie z Anną Wendzikowską na temat filmu "Bridget Jones 3", trzeciej części serii. Emisja wywiadu w sobotę, 17 września, w "Dzień Dobry TVN".