Renault Twingo

Artykuły - Renault Twingo (12)

 • Renault Twingo GT. Usportowiony maluch

  Renault Twingo GT. Usportowiony maluch

  Niedawno informowaliśmy, że Volkswagen poważnie rozważa wprowadzenie do oferty modelu up! w usportowionej wersji GTI. Auto napotka jednak silną rynkową konkurencję. Jednym z jego rywali będzie debiutujące właśnie Renault Twingo GT.
 • Renault Twingo 0.9 TCe - krok do tyłu?

  Renault Twingo 0.9 TCe - krok do tyłu?

  Nowe Twingo ma silnik umieszczony z tyłu, pod podłogą bagażnika. Czy takie rozwiązanie w dzisiejszych czasach ma sens?
 • Renault Twingo ma już 20 lat!

  Renault Twingo ma już 20 lat!

  Motoryzacja kołem się toczy, niepostrzeżenie mijają kolejne rocznice, a samochody, których zakup rozważaliśmy jeszcze "wczoraj", dziś stają się obiektem zainteresowania kolekcjonerów.
 • Odświeżone twingo gordini RS. Będzie mniej palić

  Odświeżone twingo gordini RS. Będzie mniej palić

  W zeszłym roku do salonów trafiło odświeżone renault twingo. Teraz francuski producent zaprezentował ten model w najbardziej ekscytującej wersji - gordini RS.
 • Renault twingo z lwim pazurem

  Renault twingo z lwim pazurem

  Renault Twingo przechodzi metamorfozę. W roku 1993 debiutowało jako zabawny, jednobryłowy pojazd, który bardziej kojarzył się z klockami Lego lub lalką Barbie niż z samochodem.
 • Tak wygląda nowe renault twingo

  Tak wygląda nowe renault twingo

  W 1993 roku zadebiutował pojazd, który zatrząsł światem motoryzacji. Renault twingo - bo o nim mowa - szokowało nie tylko wyglądem.
 • Renault twingo

  Renault twingo

  Twingo pierwszej generacji to była prawdziwa francuska rewolucja w segmencie aut miejskich. Czy następca jest równie postępowy?
 • Mały francuz ze Słowenii

  Mały francuz ze Słowenii

  Słoweńskie Nowe Mesto to od kilku dni ojczyzna nowego renault twingo.
 • Twingo kontra "ypsylon"

  Twingo kontra "ypsylon"

  Miarą stabilności rynku jest sprzedaż samochodów w których najważniejsze nie są walory użytkowe, ale ... uroda i fantazja. Na rynku polskim od kilku lat reprezentantami tego stylu są lancia Y i renault twingo. "Wesołe twingo" jest symbolem młodzieżowego stylu, a "mała włoszka" drugim pojazdem dla wymagających klientów.
 • Kobiece twingo?

  Kobiece twingo?

  Pisząc o "kobiecych" samochodach nie sposób nie wspomnieć o tak znanym reprezentancie tego gatunku jak renault twingo. Odpowiedź na pytanie, co powoduje, że samochodzik ten jak raz nadaje się do tego, aby oddać go w kobiece ręce, jest bardzo prosta. Decyduje o tym przede wszystkim specyficzny design oraz ogólny charakter pojazdu.