Rena

Artykuły - Rena (-2)

 • Rena z nową płytą "Złoty środek"

  Rena z nową płytą "Złoty środek"

  W marcu do sieci trafił utwór Reny "Złoty środek", który zapowiada nową płytę raperki o tym samym tytule.
 • Wystawa Reny Woty w BWA

  Wystawa Reny Woty w BWA

  Biuro Wystaw Artystycznych przy ul. Blich 2 w Krośnie zaprasza do obejrzenia wystawy malarstwa, unikatowych tkanin, obiektów i instalacji autorstwa Reny Woty. Wystawa czynna jest do 2 lipca 2010.
 • Rena Wota - wystawa w BWA

  Rena Wota - wystawa w BWA

  Biuro Wystaw Artystycznych w Krośnie zaprasza do obejrzenia wystawy malarstwa, unikatowych tkanin, obiektów i instalacji autorstwa Reny Woty.
 • Szafuza nad Przełomem Renu

  Szafuza nad Przełomem Renu

  Ponad średniowiecznym starym miastem góruje potężna twierdza Munot. Domy na starówce są bogato zdobione wykuszami i wielobarwnymi fasadami. Wąskie uliczki zapraszają do spacerów, zakupów i przesiadywania.
 • Po srebrze i złocie czas na ren

  Po srebrze i złocie czas na ren

  Na ściekach można dobrze zarobić. Problem w tym, że trzeba wiedzieć, na jakich i mieć do nich dostęp. W Głogowie wiedzą i mają dostęp, a dzięki zastosowaniu specjalnej metody odzysku renu ze ścieków pohutniczych zbijają prawdziwe kokosy.- To dopiero początek, mamy ambitne plany rozwoju - zapewnia Bohdan Pecuszok, wiceprezes Ecoren.
 • Własna firma nad Renem?

  Własna firma nad Renem?

  W Niemczech działa już prawie 20 tys. firm założonych przez Polaków. Z tego aż 5000 w samym Berlinie. Są to głównie firmy jednoosobowe, przede wszystkim z branży budowlanej.