remonty w Warszawie

Artykuły - Remonty w Warszawie (4)

 • Remonty, utrudnienia w ruchu w 2014 r.

  Remonty, utrudnienia w ruchu w 2014 r.

  Kontynuacja przebudowy Trasy AK, estakad Trasy Łazienkowskiej, a także budowa II linii metra, która ma zakończyć się jesienią - te inwestycje utrudnią ruch w Warszawie w 2014 r.
 • Warszawa: Weekendowe utrudniania związane z remontami

  Wymiana nawierzchni ul. Mehoffera na Białołęce, remont wiaduktu kolejowego nad ul. Cierlicką w Ursusie oraz nocne wyłączenia z ruchu jednej z estakad na Trasie AK będą powodem zmian w ruchu w najbliższy weekend - poinformował w czwartek stołeczny ratusz.
 • W najbliższych dniach kolejne utrudnienia na Trasie AK

  8 listopada rozpocznie się zasadnicza część remontu Trasy AK i mostu Grota-Roweckiego, ale już od poniedziałku do środy będą trwały prace przygotowawcze - poinformował wydział prasowy stołecznego ratusza.
 • Drogowa rewolucja na północy Warszawy. Sprawdź zmiany w ruchu!

  Drogowa rewolucja na północy Warszawy. Sprawdź zmiany w ruchu!

  Od piątkowego wieczoru rusza remont alei Armii Krajowej i mostu Grota Roweckiego w Warszawie. Utrudnienia na prawie pięciokilometrowym odcinku potrwają dwa lata.

Filmy - Remonty w Warszawie (1)

 • Warszawa: Będą korki w centrum?

  Dobra informacja dla stołecznych kierowców - zamknięcie ulicy Świętokrzyskiej na razie nie zakorkowało centrum miasta. W związku z budową metra w weekend wyłączono z ruchu dwukilometrowy odcinek ważnej drogi.