remont dróg

Artykuły - Remont dróg (5)

 • Warszawa: Weekendowe utrudniania związane z remontami

  Wymiana nawierzchni ul. Mehoffera na Białołęce, remont wiaduktu kolejowego nad ul. Cierlicką w Ursusie oraz nocne wyłączenia z ruchu jednej z estakad na Trasie AK będą powodem zmian w ruchu w najbliższy weekend - poinformował w czwartek stołeczny ratusz.
 • Firmom budowlanym grozi kolejna fala upadłości z powodu ograniczenia budżetu na remonty dróg

  Firmom budowlanym grozi kolejna fala upadłości z powodu ograniczenia budżetu na remonty dróg

  Mniejsze nakłady na modernizację dróg lokalnych to również mniejsze możliwości rozwoju firm z branży drogowej - przestrzega Wojciech Malusi, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa. Przyszłoroczny budżet na ten cel jest dwukrotnie niższy niż tegoroczny oraz czterokrotnie niższy niż początkowo zakładano. Pozwoli więc na wyremontowanie zaledwie 600 km dróg gminnych i powiatowych.
 • W najbliższych dniach kolejne utrudnienia na Trasie AK

  8 listopada rozpocznie się zasadnicza część remontu Trasy AK i mostu Grota-Roweckiego, ale już od poniedziałku do środy będą trwały prace przygotowawcze - poinformował wydział prasowy stołecznego ratusza.
 • Witecki: Remonty powinny być finansowane z e-myta

  Na remonty i odbudowę polskiej sieci drogowej potrzeba co najmniej 1,5 mld zł rocznie. Z kolei w tym roku GDDKiA wyda na prace nawierzchniowe około 480 mln zł. Według Lecha Witeckiego, szefa GDDKiA, remonty powinny być finansowane ze środków pochodzących z systemu viaTOLL.
 • Pieniądze na remont drogi w podzięce za pomoc w akcji pod Szczekocinami

  Pieniądze na remont drogi w podzięce za pomoc w akcji pod Szczekocinami

  500 tys. zł przeznaczy zarząd woj. śląskiego na modernizację odcinka drogi gminnej łączącej Chałupki ze Szczekocinami. Na taką formę podziękowania za udział mieszkańców w akcji ratowniczej po katastrofie kolejowej zgodzili się w poniedziałek radni regionu.

Filmy - Remont dróg (1)

 • Na remont tej drogi nie ma pieniędzy

  Mieszkańcy wsi Gostkowa, Pustelnika i Domanowa nie oczekują cudów, nie marzą o kompleksowym remoncie, położeniu nowego asfaltu. Zadowoliliby się choćby zasypaniem dziur żwirem. Tak, by dało się bezpiecznie przejechać tę trasę zwykłym samochodem osobowym z prędkością 40 kilometrów na godzinę.