REMEDIS

Synonimy:
REM,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - REMEDIS (57)

 • O czym śnią psy i koty?

  O czym śnią psy i koty?

  Psy i koty także mają sny. Ich treść zaskoczy niejednego posiadacza milusińskiego czworonoga.
 • REMEDIS SA: Zysk i wysokie przychody ze sprzedaży

  Poznańska spółka REMEDIS (NewConnect: REM), działająca w branży zarządzania finansami szpitali i jednostek samorządu terytorialnego, odnotowała w I kw. 2014 roku 8 tys. zł zysku i 787 tys. zł przychodów.
 • Jak ci powiedzą, tak się wyśpisz

  Jak ci powiedzą, tak się wyśpisz

  Placebo jest od wieków używane w medycynie, bo siła sugestii potrafi zdziałać cuda. Teraz okazuje się, że technikę tą można zastosować nie tylko w przypadku farmakologii, ale i snu.
 • Remedis wygrał przetarg na 2,5 mln zł

  13 grudnia br. poznańska spółka, poinformowała o podpisaniu umowy z podmiotem leczniczym o wartości 2,5 mln zł. Finansowanie udzielone przez Remedis SA ma poprawić bieżące funkcjonowanie placówki leczniczej.
 • Sposoby na dobry sen

  Sposoby na dobry sen

  Nocny odpoczynek jest nam niezbędny do życia. Co robić, by był jak najlepszy?
 • Umowa Remedis SA - budowa i zarządzanie szpitalem

  W dniu 15 października 2013 roku Remedis SA (NewConnect: REM) zawarła umowę z Zakonem Posługujących Chorym Ojcowie Kamilianie z siedzibą w Tarnowskich Górach. Dokument dotyczy realizacji przedsięwzięcia polegającego na przygotowaniu, budowie oraz administrowaniu szpitalem Zakonu.
 • Remedis SA poprawia wyniki finansowe

  Spółka Remedis (NewConnect: REM) odnotowała w I kwartale 2013 roku wzrost przychodów o 28 proc. w stosunku do analogicznego okresu w 2012 roku. Podmiot, specjalizujący się w optymalizacji finansów i doradztwie szpitalom oraz jednostkom samorządu terytorialnego, poprawił wynik netto oraz zwiększył przepływy pieniężne.
 • Remedis SA zbroi się na parkiet główny

  Remedis SA w IV kwartale 2012 roku odnotował stratę netto w wysokości 11 tys. zł wobec 184 tys. zł zysku netto rok wcześniej. Wynik obniżyły realizowane przedsięwzięcia, które mają przygotować spółkę do przeniesienia na parkiet główny GPW.
 • Remedis opublikował plan połączenia z Inwest Consulting

  Zarządy Inwest Consulting SA oraz Remedis SA (NewConnect: REM), specjalizujących się w doradztwie i finansowaniu zakładów opieki zdrowotnej oraz samorządów terytorialnych, przedstawiły plan połączenia.
 • Remedis przejmie Inwest Consulting

  Notowana na NewConnect spółka Remedis SA, specjalizująca się w restrukturyzacji placówek ochrony zdrowia, połączy się ze spółką Inwest Consulting SA - działającą w sektorze doradztwa samorządowego i kapitałowego. W ramach rozszerzonych struktur Remedis SA zamierza walczyć z problemami finansowymi zakładów opieki zdrowotnej.