relaks

Artykuły - Relaks (52)

Filmy - Relaks (44)

 • Uratowany z pożaru niedźwiedź relaksuje się w hamaku

  Ten niedźwiedź miał wielkie szczęście. 16 czerwca miś został uratowany z pożaru w Kolorado. Mocno poparzony rehabilituje się w ośrodku dla zwierząt. Jak widać na nagraniu, ma się zdecydowanie lepiej i umila sobie dni relaksem w hamaku. Zostanie wypuszczony na wolność, gdy tylko w pełni dojdzie do siebie.
 • Kto powiedział, że kot też nie może urządzić sobie domowego spa?

  Nawet kot potrzebuje odrobiny relaksu po dniach wypełnionych przeróżnymi przygodami. Ten wyjątkowo upodobał sobie domowe spa, podczas którego córki jego właścicielki nogą go dopieszczać bez końca. (STORYFUL/x-news)
 • Pochwała lenistwa. Jak relaks wpływa na naszą pracę?

  Halina Piasecka to ekspertka w obszarze szczęścia w pracy. – Dzięki temu, że odpoczywamy, że dajemy luz naszemu umysłowi, wtedy pojawiają się najlepsze pomysły nagle – powiedziała. Jak się relaksować? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Relaks i posiłek w jednym. Ta wydra wie, jak się zorganizować

  To wideo pokazuje, że wydry naprawdę wiedzą, jak się zorganizować! Ten osobnik urządził sobie piknik w wodzie i z rozkoszą chrupał małże, wylegując się w wodzie na grzbiecie. Pożywny posiłek przerywał jedynie po to, by za pomocą piruetu złapać więcej przysmaku. (STORYFUL/x-news)