relaks

Artykuły - Relaks (98)

 • Hamaki, piłkarzyki i fitness coraz popularniejsze w polskich biurach

  Hamaki, piłkarzyki i fitness coraz popularniejsze w polskich biurach

  ​Zmiany na rynku pracy niosą za sobą nowe trendy w aranżacji biur. Pracodawcy coraz powszechniej zapewniają swoim pracownikom designerskie przestrzenie do wspólnej pracy relaksu, i rozrywki. Hamaki, wertykalne ogrody, piłkarzyki i sprzęt do fitnessu można spotkać już nie tylko w polskich oddziałach zagranicznych korporacji, ale i w siedzibach rodzimych firm. Na trendy w urządzaniu przestrzeni biurowych silnie wpływa też moda na ekodesign.
 • "Rzeczpospolita": Czas relaksu i rozrywki z najwyższej półki

  "Rzeczpospolita": Czas relaksu i rozrywki z najwyższej półki

  Jeszcze nigdy Polacy nie mieli tyle pieniędzy do wydania w czasie wolnym. Zarabiają na tym głównie firmy oferujące usługi premium: hotele, spa, restauracje czy branża rozrywkowa – informuje "Rzeczpospolita".
 • Jak błyskawicznie poczuć się piękną latem

  Jak błyskawicznie poczuć się piękną latem

  Podczas upalnych dni jest nam gorąco – pocimy się, jesteśmy znużone i bez sił. Mamy opuchnięte, suche stopy...
 • Ból karku: najczęstsze przyczyny, skuteczna pomoc

  Ból karku: najczęstsze przyczyny, skuteczna pomoc

  Dokucza niejednej z nas po pobycie na chłodzie, stresującej sytuacji, przepracowaniu. Przeczytaj, co zrobić, aby kark przestał boleć. Mrowienie, sztywność mięśni, czasem silny ból uniemożliwiający ruchy głową – takie objawy najczęściej towarzyszą dolegliwościom karku. Co ciekawe, uskarżają się na nie nawet młode osoby.
 • MSM, czyli Mniej Stresu Mamo

  MSM, czyli Mniej Stresu Mamo

  Wśród artykułów na temat stresu wiele miejsca poświęca się stresowi okołoporodowemu, depresji poporodowej czy baby bluesowi. Mniej pisze się o sprzężeniu zmian, które wspólnie oddziałują na matkę, wywołując u niej głęboki stres związany z nową sytuacją życiową.
 • Masaż upiększa i relaksuje

  Masaż upiększa i relaksuje

  Chcesz bez wydatków wzmocnić efekt pielęgnacji twarzy i ciała?
 • Domowe SPA dla skóry i włosów

  Domowe SPA dla skóry i włosów

  Twarz, ciało i włosy rozpieszczone ziołami, miodem, mlekiem i innymi naturalnymi składnikami… To wszystko masz w zasięgu ręki, we własnym gabinecie odnowy!
 • Leki nie tylko z apteki

  Leki nie tylko z apteki

  Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu - ta sentencja przypisywana słynnemu żyjącemu w XVI w medykowi Wojciechowi Oczko nigdy nie straciła aktualności.
 • Ból głowy: Niezawodne sposoby

  Ból głowy: Niezawodne sposoby

  Spacer i głębokie oddechy - wystarczy pół godziny niezbyt forsownego marszu na świeżym powietrzu, by poprawić pracę układu krążenia. Wówczas mózg jest lepiej dotleniony i głowa przestaje boleć.
 • Zabiegi, które warto zrobić przed urlopem

  Zabiegi, które warto zrobić przed urlopem

  Zanim wystąpisz w kostiumie na plaży i założysz wakacyjne szorty, zafunduj sobie kurację u kosmetyczki. Będziesz mogła odkryć ciało bez skrępowania. A gładka i jędrna skóra równomiernie się opali.

Filmy - Relaks (31)