relacje

Artykuły - Relacje (365)

Filmy - Relacje (4)

 • Trump: Nie było żadnej zmowy z Rosją

  Trump: Nie było żadnej zmowy z Rosją.
 • Premier Chin ostrzega USA przed wojną handlową

  Premier Chin Li Keqiang ostrzegł USA przed wojną handlową, podkreślając, że żadnej ze stron nie wyjdzie to na dobre, a obydwa kraje mają sporo wspólnych interesów.
 • Jakim sąsiadem jesteś?

  Agata Passent, Maciej Mazur i Marek Troszyński opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" o tym, jak dobrze mieć sąsiada. Dlaczego ludzie coraz częściej się mijają? - Są mieszkańcy miast, na których ja mówię: garaż, garaż. Tak wygląda ich dzień. Rano wchodzą ze swojego mieszkania do garażu, wsiadają do swojego samochodu, jadą do swojej firmy, wjeżdżają windą do garażu - powiedziała felietonistka. - Staram się znać przynajmniej mieszkańców swojego piętra, swojego bloku, okolicznych sklepikarzy - zdradził dziennikarz. Czy naprawdę jest źle z naszymi relacjami sąsiedzkimi? - Ludzie bardzo dużo się przemieszczają, ale tworzą lokalne wspólnoty - podkreślił socjolog.
 • Relacje świadków strzelaniny w kinie

  Myśleliśmy, że ktoś wystrzelił petardy - relacjonuje świadek strzelaniny w kinie na przedmieściach Denver. - Policjant niósł dziewczynkę. Przecież nikt świadomie nie mógłby jej skrzywdzić - wspomina inny świadek zdarzenia (CNN Newsource/x-news).