Film - relacja

Artykuły - Relacja (6)

 • Pociąg donikąd

  Pociąg donikąd

  Berlin od kilkunastu lat sukcesywnie zamienia się w coraz bardziej kosmopolityczne miejsce. Odkąd runął mur dzielący Berlin Wschodni od Zachodniego, przeważająca część miejskiej społeczności neguje podziały kulturowo-terytorialne.
 • Relacja z Oscarów. Machulski skomentuje

  Relacja z Oscarów. Machulski skomentuje

  W nocy z 27 na 28 lutego o 2.30 Canal+ jako jedyna polska stacja telewizyjna przeprowadzi relację na żywo z 83. gali wręczenia Oscarów.
 • YCD: Czas na Kraków!

  YCD: Czas na Kraków!

  Podczas castingu do nowej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!", który odbył się w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie, ostatni kandydaci czekali na swój występ do... wczesnych godzin rannych. Relacja z tego wydarzenia już dzisiaj o godzinie 21.30, w TVN.
 • "Testosteron" - relacja z planu filmowego

  "Testosteron" - relacja z planu filmowego

  Dla widzów spragnionych dobrego kina szykuje się nie lada niespodzianka. W sierpniu rozpoczęły się zdjęcia do najnowszego filmu Tomasza Koneckiego (twórcy "Ciała") "Testosteron". Wcześniej "Testosteron" był wystawiany na deskach warszawskiego teatru Montownia. Teraz autor scenariusza Andrzej Saramonowicz pokusił się o filmowe rozwiązanie.
 • Złote Globy 2003: Relacja

  Złote Globy 2003: Relacja

  O godzinie 2 w nocy czasu polskiego, w Los Angeles, rozpoczęła się uroczysta ceremonia wręczenia Złotych Globów, prestiżowych nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood (Hollywood Foreign Press Assocation). Uroczystość zakończyła się o godzinie piątej nad ranem czasu polskiego. Była to już 60. edycja rozdania wyróżnień. Oto relacja INTERIA.PL z ceremonii!
 • Relacja z wręczenia Oscarów!

  Relacja z wręczenia Oscarów!

  W nocy z niedzieli, 24 marca, na poniedziałek, 25 marca, w sali Hollywood & Highland's Kodak Theater w Los Angeles, wręczano najważniejsze filmowe nagrody na świecie - Oscary. Bohaterami wieczoru były dwa obrazy: PIĘKNY UMYSŁ oraz WŁADCA PIERŚCIENI: DRUŻYNA PIERŚCIENIA, które zdobyły po cztery Oscary! Oto pełna relacja z tej ceremonii, którą przekazywaliśmy wam na żywo.