relacja

Artykuły - Relacja (234)

 • Pięć najczęściej popełnianych błędów w związkach

  Pięć najczęściej popełnianych błędów w związkach

  Większość nieszczęśliwych par jest nieszczęśliwa w podobny sposób i z podobnych powodów. Mówiąc o relacjach można wskazać pięć najczęstszych błędów, które popełniają partnerzy.
 • Osiem dowodów, że związek szkodzi twojemu zdrowiu

  Osiem dowodów, że związek szkodzi twojemu zdrowiu

  Większość ludzi uważa, że lepiej żyć związku niż w samotności, oczywiście pod warunkiem, że jest to związek szczęśliwy, spełniony i rozwijający się. Nauka dostarcza jednak sporo dowodów na to, że miłość może zupełnie poważnie szkodzić naszemu zdrowiu.
 • Złoty może stracić kolejnych 10 procent w relacji do głównych walut

  Złoty może stracić kolejnych 10 procent w relacji do głównych walut

  Sytuacja fundamentalna polskiej waluty nie jest najlepsza. Niewykluczone, że złoty może stracić kolejne kilkadziesiąt groszy do franka szwajcarskiego, co wynika nie tylko z niepewnej relacji EUR/CHF, lecz także ze słabości złotego do pozostałych walut. Na nowej sytuacji rynkowej skorzystają eksporterzy.
 • Relacja z 7. edycji Kongresu Warsaw International Media Summit oraz 7. edycji Konferencji Zmiany w Regulacjach

  Relacja z 7. edycji Kongresu Warsaw International Media Summit oraz 7. edycji Konferencji Zmiany w Regulacjach

  24-25 września 2014 roku w Hotelu Westin w Warszawie odbyła się VII edycja Kongresu Warsaw International Media Summit oraz 7. edycja Konferencji Zmiany w Regulacjach i Prawie Świata Telekomunikacji i Mediów. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele branży telekomunikacyjnej i mediów, regulator oraz główni przedstawiciele administracji centralnej. Honorowym Gościem Kongresu był Minister Administracji i Cyfryzacji Andrzej Halicki.
 • Orange Warsaw Festival 2014: Piątek trzynastego (relacja)

  Orange Warsaw Festival 2014: Piątek trzynastego (relacja)

  Pierwszy dzień Orange Warsaw Festival 2014 upłynął w cieniu groźnego wydarzenia, do którego doszło jeszcze przed otwarciem bram Stadionu Narodowego.
 • Koncert Nine Inch Nails w Katowicach - relacja

  Koncert Nine Inch Nails w Katowicach - relacja

  Niezwykła, udzielająca się energia, muzyka przeszywająca ciało dreszczem, niezapomniany spektakl świateł i obrazów. 10 czerwca 2014 roku w katowickim Spodku odbył się bardzo wyczekiwany przez fanów koncert legendarnego, amerykańskiego zespołu Nine Inch Nails, przedostatni na europejskiej trasie koncertowej promującej najnowszą płytę "Hesitation Marks".
 • Jedna ciągła myśl. Relacja z koncertu Kari w Krakowie

  Jedna ciągła myśl. Relacja z koncertu Kari w Krakowie

  Muzyka Kari jest intymna, delikatna i wysmakowana, łatwo wyobrazić sobie koncert artystki jako skromne, kameralne wydarzenie. Tymczasem krakowski występ Polki (7 lutego) okazał się być oryginalnym, poruszającym spektaklem.
 • Plan daleki. Relacja z koncertu Ellie Goulding w Warszawie

  Plan daleki. Relacja z koncertu Ellie Goulding w Warszawie

  Bez playbacku, bez tancerzy i bez przebieranek przez półtorej godziny śpiewała i skakała na warszawskim Torwarze brytyjska wokalistka Ellie Goulding. Polscy fani tradycyjnie przygotowali niespodziankę.
 • Steve Hogarth w Krakowie: Osobliwa choinka

  Steve Hogarth w Krakowie: Osobliwa choinka

  Gdy Steve Hogarth z solowym projektem h natural gościł poprzednio w Krakowie (2009 rok), awaria nagłośnienia spowodowała, że musiał występ skrócić. Tym razem obyło się bez technicznych niespodzianek. Artysta, który wystąpił w poniedziałek (2 grudnia) w klubie Rotunda, do Krakowa powrócił w ramach trasy "h natural Christmas shows 2013".
 • Sopot Top Of The Top 2013: Przeboje lata i minirecitale

  Sopot Top Of The Top 2013: Przeboje lata i minirecitale

  Edyta Górniak zaśpiewała "Nothing Else Matters" Metalliki, Enej i LemON dostali własne recitale, a Natalia Szroeder wystąpiła, mimo że kilka godzin wcześniej miała wypadek samochodowy.

Filmy - Relacja (4)

 • Bracia jak dwie krople wody. Zdarzają im się niesnaski?

  Ci dwaj bracia bliźniacy wyglądają jak dwie krople wody. Nawet ubrani są jednakowo! Nic dziwnego, że wszystko robią razem. Jednak czasem zdarzają się sytuacje takie jak ta, gdy jeden z nich wyłamie się z duetu. Zobaczcie, jak wtedy reaguje drugi i jak chłopcy radzą sobie w takich sytuacjach.
 • ABSL Start-Up Challenge

  ABSL Start-Up Challenge to wyjątkowy konkurs, organizowany przez ABSL - Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych w Polsce, w którym skupionych jest ponad 200 firm - łącznie z takimi światowymi gigantami jak Procter&Gamble, Google czy UBS. Kto w tym roku był największym odkryciem? Jakie pomysły zachwyciły jurorów? Zobaczcie naszą relację z ABSL Start-Up Challenge 2018!
 • 78. odcinek Moto TV

  Obszerna relacja z premiery nowego fiata bravo* Relacja z Rajdu Arktycznego* Prezentacja nowego mitsubishi pajero* Wspominamy Janusza Kuliga.
 • 24. odcinek MotoTV

  * Relacja z mistrzostw Polski w ratownictwie medycznym. * Renault Megane po liftingu. * Relacja z jazd najnowszym Chevroletem Aveo w wersji czterodrzwiowej oraz Fiatem Grande Punto. * Zmiany w regulaminie wyścigowego Pucharu Volkswagena Golfa.