rekordzistka

Artykuły - Rekordzistka (20)

 • "Złote kolce" dla Włodarczyk i Małachowskiego

  "Złote kolce" dla Włodarczyk i Małachowskiego

  Zwycięzcami 41. rankingu "Złote Kolce" redakcji "Sport" i PZLA na najlepszych lekkoatletów 2010 roku zostali, podobnie jak w poprzedniej edycji, Anita Włodarczyk (niestowarzyszona) i Piotr Małachowski (WKS Śląsk Wrocław).
 • Osiem jajek nie pomogło Włodarczyk

  Osiem jajek nie pomogło Włodarczyk

  Osiem jajek na śniadanie, 8 sierpnia urodziny, młot numer osiem - to napawało Anitę Włodarczyk nadzieją, że i wynik uzyskany w finale mistrzostw Europy w Barcelonie będzie związany z ósemką. Tak się nie stało. Rekordzistka świata uzyskała 73,56 i była trzecia.
 • Isinbajewa wróci do sportu w przyszłym roku

  Isinbajewa wróci do sportu w przyszłym roku

  Rekordzistka świata w skoku o tyczce Jelena Isinbajewa poinformowała w piątek, że po rocznym rozbracie ze sportem wróci do rywalizacji na początku przyszłego roku. "Teraz prowadzę normalne życie, ale jest ono... nudne" - powiedział Rosjanka.
 • Rekordzistka kończy reprezentacyjną karierę

  Maria Makowska, rekordzistka piłkarskiej reprezentacji Polski pod względem liczby spotkań, kończy karierę. Towarzyski mecz z Włochami, 19 maja w Szczecinie, będzie jej pożegnalnym, 111 występem w kadrze.
 • Grand Prix IAAF: Włodarczyk rozpoczęła sezon od zwycięstwa

  Od zwycięstwa w mityngu Grand Prix IAAF w Dakarze rozpoczęła lekkoatletyczny sezon mistrzyni i rekordzistka świata w rzucie młotem Anita Włodarczyk. W stolicy Senegalu uzyskała rezultat 75,13 m i o prawie trzy metry wygrała z Mołdawianką Mariną Marghiev.
 • Włodarczyk: W nowym sezonie będą rekordy świata

  Włodarczyk: W nowym sezonie będą rekordy świata

  Pełna optymizmu przed nadchodzącym sezonem wróciła z miesięcznego zgrupowania w RPA rekordzistka i mistrzyni świata w rzucie młotem Anita Włodarczyk.
 • "Złote kolce" dla Włodarczyk i Małachowskiego

  "Złote kolce" dla Włodarczyk i Małachowskiego

  Anita Włodarczyk (AZS AWF Poznań) i Piotr Małachowski (WKS Śląsk Wrocław) zostali zwycięzcami 40. rankingu "Złote Kolce" redakcji "Sport" i PZLA na najlepszych lekkoatletów 2009 roku.
 • Anita Włodarczyk zamienia Poznań na Warszawę!

  Mistrzyni i rekordzistka świata w rzucie młotem Anita Włodarczyk, żegna się ze stolicą Wielkopolski. Sympatyczna zawodniczka Poznań zamieni na Warszawę. Zmiana ta spowodowana jest bardzo atrakcyjną treningowo i finansowo ofertą ze Skry Warszawa.
 • Włodarczyk czwarta w plebiscycie "Track and Field News"

  Włodarczyk czwarta w plebiscycie "Track and Field News"

  Rekordzistka i mistrzyni świata w rzucie młotem Anita Włodarczyk zajęła czwarte miejsce w plebiscycie najbardziej prestiżowego czasopisma lekkoatletycznego, wychodzącego w USA od 1948 roku "Track and Field News". Na pierwszych lokatach uplasowali się Amerykanka Sanya Richards i Jamajczyk Usain Bolt.
 • Wybrano polskich lekkoatletów 90-lecia

  Irena Szewińska, Lidia Chojecka i Urszula Włodarczyk jako jedyne uhonorowane zostały tytułem lekkoatletki 90-lecia w dwóch konkurencjach. Uroczystość wręczenia nagród laureatom plebiscytu odbyła się w piątek wieczorem w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Filmy - Rekordzistka (1)

 • Piękna lekkoatletka zachwyca niezwykłą urodą

  Lekkoatletka Alysha Newman zachwyca wdziękiem i urodą. W tym roku poprawiła swój rekord życiowy i ustanowiła nowy rekord Kanady w skoku o tyczce - 4,76 metra. Kanadyjka jest jedną z kandydatek do zdobycia medalu na tegorocznych mistrzostwach świata w Doha. (Agencja TVN/x-news)