rekordowy rok

Artykuły - Rekordowy rok (14)

 • Są pierwsze efekty Euro. Mocno przybyło nam zagranicznych turystów

  To może być rekordowy rok w polskiej turystyce. Nad Wisłę przyjeżdża o blisko 10 procent więcej gości z zagranicy niż w poprzednich latach. Jeśli utrzymamy ten trend do końca roku, Polskę odwiedzi o 7 milionów turystów więcej niż rok temu. To pierwsze efekty Euro 2012.
 • Rekordowy rok Toyoty. Konkurencja przeciera oczy!

  Nie zatrzymała ich ani medialna kampania związana z tzw. "aferą pedałową", ani pasmo nieszczęśliwie przeplatających się klęsk żywiołowych.
 • Zapowiada się rekordowy rok. Włosi zacierają ręce!

  Zapowiada się rekordowy rok. Włosi zacierają ręce!

  Wygląda na to, że kryzys ekonomiczny sprzyja zbijaniu fortun. Przedstawiciele Ferrari poinformowali, że firma zaliczyła właśnie najlepszy pod kątem finansowym kwartał w całej swojej historii!
 • Rekordowy rok poznańskiej Grupy ENEA

  Rok 2011 okazał się wyjątkowo udany dla energetycznej grupy, która wypracowała aż 9,69 mld zł przychodów, czyli o 23,6 proc. więcej niż rok wcześniej. Grupa zrealizowała też bardzo istotne inwestycje i akwizycje, w tym przejęcie Elektrociepłowni Białystok i szereg projektów związanych z odnawialnymi źródłami energii.
 • Rekordowy rok Open Finance

  Grupa Open Finance zakończyła rok 2011 rekordowym zyskiem netto w wysokości 90 mln zł, czyli o 16% więcej niż w 2010 roku.
 • Work Service zapowiada rekordowy rok

  Grupa Kapitałowa Work Service prognozuje prawie 36 mln zł. zysku na koniec 2012 roku . Pod względem wyników finansowych, rok 2012 zapowiada się jako rekordowy w historii Grupy Kapitałowej Work Service.

Filmy - Rekordowy rok (1)

 • Rekordowy rok w zmianach dostawcy gazu

  Ten rok powinien być rekordowy ze względu na liczbę osób, które zmieniły dostawcę gazu. Już w I półroczu zrobiło to 30 tys. osób.