rekordowe

Artykuły - Rekordowe (0)

 • Grupa R22 zanotowała rekordowe przychody

  Notowana na GPW grupa technologiczna R22 wypracowała w listopadzie 5,7 mln zł przychodów w segmencie omnichannel communication. Spółka osiągnęła rekordowy wynik, który jest wyższy o około 25 proc. niż średnie miesięczne przychody w pierwszym kwartale 2018/2019 roku finansowego. Bardzo dobra sprzedaż segmentu to skutek efektywnego wykorzystania rosnącego rynku e-commerce oraz wzmożonego sezonu sprzedażowego w całym handlu.
 • Totalizator Sportowy rusza z usługą online. Liczy na rekordowe wyniki

  Totalizator Sportowy rusza z usługą online. Liczy na rekordowe wyniki

  To milowy krok w rozwoju Totalizatora Sportowego i jeden z kluczowych punktów strategii rozpisanej do 2020 r. Od 5 grudnia 2018 r. gracze z Polski dostali możliwość udziału w grach losowych przez internet i aplikację mobilną. Spółka uruchomiła również swój najnowszy projekt - kasyno online. Od 5 grudnia takie gry jak Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto czy Eurojackpot są dostępne zdalnie.
 • Rekordowo drogie mieszkania w Warszawie

  Rekordowo drogie mieszkania w Warszawie

  Nabywcy mieszkań w Warszawie muszą mierzyć się z wysokimi oczekiwaniami cenowymi sprzedających. Z raportu Metrohouse i Expandera wynika, że średnia cena lokalu na rynku wtórnym przekracza już 8500 zł za m kw. Dobrą informacją jest natomiast to, że osoby posiadające przynajmniej 20 proc. wkładu własnego mogą obecnie liczyć na bardzo atrakcyjne warunki kredytowania.
 • Wynik najwyższy od pięciu lat i rekordową składką

  Wynik najwyższy od pięciu lat i rekordową składką

  Grupa PZU zanotowała najwyższy od pięciu lat kwartalny zysk netto, zarówno na poziomie Grupy (1,56 mld zł), jak i jednostki dominującej (1,01 mld zł). Składka przypisana brutto w III kwartale 2018 roku wyniosła 5,38 mld zł, co w ujęciu narastającym daje rekordowe 17,3 mld zł po dziewięciu miesiącach tego roku.
 • Rekordowa sprzedaż obligacji skarbowych w październiku

  Rekordowa sprzedaż obligacji skarbowych w październiku

  W październiku sprzedano obligacje oszczędnościowe o rekordowej łącznej wartości 1516 mln zł (1,5 mld zł) - poinformował resort finansów.
 • Warzywa na rekordowych cenach

  Warzywa na rekordowych cenach

  Zdaniem analityków DM PKO BP po tegorocznej suszy warzywa będą rekordowo drogie. Cebula, marchew oraz biała kapusta notują rekordowo wysokie ceny. We wrześniu br, ceny detaliczne warzyw w kraju zwiększyły się więcej o 10,2% więcej rok do roku i to one szczególnie stoją za wzrostem inflacji w Polsce.
 • Grupa Master Pharm z rekordową sprzedażą

  Firma przedstawiła dziś dane za I-III kw. 2018 r., wykazując 52 mln zł skonsolidowanych przychodów (+27% rdr) i 7,2 mln zysku netto (+88% rdr).
 • Rekordowe zyski Śnieżki po trzech kwartałach

  W ciągu trzech kwartałów 2018 roku Grupa Kapitałowa Śnieżka osiągnęła skonsolidowane przychody ze sprzedaży w wysokości 484,3 mln zł, o 2,2 proc. wyższe niż przed rokiem. Za ten okres Grupa wypracowała także rekordowe zyski: 81,3 mln zł (+ 15,6 proc. r/r) na działalności operacyjnej, 95,1 mln zł (+15,2 proc. r/r) na poziomie EBITDA oraz 64,5 mln zł (+13,9 proc. r/r) skonsolidowanego zysku netto.
 • Rekordowe inwestycje dużych graczy w kryptowaluty

  Rekordowe inwestycje dużych graczy w kryptowaluty

  Relatywnie niska wycena kryptowalut, spore straty od początku roku oraz wyciszenie tematu w mediach nie przeszkadzają inwestorom instytucjonalnym w lokowaniu rekordowych kwot w wirtualne waluty. Czy to znak, że ich ceny niebawem ponownie wkroczą na ścieżkę wzrostu? - pyta Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.
 • Rekordowy wynik segmentu detalicznego PKN Orlen

  Rekordowy wynik segmentu detalicznego PKN Orlen

  - PKN Orlen zakończył trzeci kwartał tego roku wynikiem EBITDA LIFO na poziomie 2,4 mld zł. Rekordowy wynik EBITDA LIFO wynoszący 723 mln zł wypracował segment detaliczny, odnotowując wzrost wolumenów sprzedaży o 7 proc. rok do roku i wzrost udziałów na wszystkich rynkach.