rekordowe

Artykuły - Rekordowe (739)

 • Grupa R22 zanotowała rekordowe przychody

  Notowana na GPW grupa technologiczna R22 wypracowała w listopadzie 5,7 mln zł przychodów w segmencie omnichannel communication. Spółka osiągnęła rekordowy wynik, który jest wyższy o około 25 proc. niż średnie miesięczne przychody w pierwszym kwartale 2018/2019 roku finansowego. Bardzo dobra sprzedaż segmentu to skutek efektywnego wykorzystania rosnącego rynku e-commerce oraz wzmożonego sezonu sprzedażowego w całym handlu.
 • Totalizator Sportowy rusza z usługą online. Liczy na rekordowe wyniki

  Totalizator Sportowy rusza z usługą online. Liczy na rekordowe wyniki

  To milowy krok w rozwoju Totalizatora Sportowego i jeden z kluczowych punktów strategii rozpisanej do 2020 r. Od 5 grudnia 2018 r. gracze z Polski dostali możliwość udziału w grach losowych przez internet i aplikację mobilną. Spółka uruchomiła również swój najnowszy projekt - kasyno online. Od 5 grudnia takie gry jak Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto czy Eurojackpot są dostępne zdalnie.
 • Rekordowo drogie mieszkania w Warszawie

  Rekordowo drogie mieszkania w Warszawie

  Nabywcy mieszkań w Warszawie muszą mierzyć się z wysokimi oczekiwaniami cenowymi sprzedających. Z raportu Metrohouse i Expandera wynika, że średnia cena lokalu na rynku wtórnym przekracza już 8500 zł za m kw. Dobrą informacją jest natomiast to, że osoby posiadające przynajmniej 20 proc. wkładu własnego mogą obecnie liczyć na bardzo atrakcyjne warunki kredytowania.
 • Wynik najwyższy od pięciu lat i rekordową składką

  Wynik najwyższy od pięciu lat i rekordową składką

  Grupa PZU zanotowała najwyższy od pięciu lat kwartalny zysk netto, zarówno na poziomie Grupy (1,56 mld zł), jak i jednostki dominującej (1,01 mld zł). Składka przypisana brutto w III kwartale 2018 roku wyniosła 5,38 mld zł, co w ujęciu narastającym daje rekordowe 17,3 mld zł po dziewięciu miesiącach tego roku.
 • Rekordowa sprzedaż obligacji skarbowych w październiku

  Rekordowa sprzedaż obligacji skarbowych w październiku

  W październiku sprzedano obligacje oszczędnościowe o rekordowej łącznej wartości 1516 mln zł (1,5 mld zł) - poinformował resort finansów.
 • Grupa Master Pharm z rekordową sprzedażą

  Firma przedstawiła dziś dane za I-III kw. 2018 r., wykazując 52 mln zł skonsolidowanych przychodów (+27% rdr) i 7,2 mln zysku netto (+88% rdr).
 • Rekordowe zyski Śnieżki po trzech kwartałach

  W ciągu trzech kwartałów 2018 roku Grupa Kapitałowa Śnieżka osiągnęła skonsolidowane przychody ze sprzedaży w wysokości 484,3 mln zł, o 2,2 proc. wyższe niż przed rokiem. Za ten okres Grupa wypracowała także rekordowe zyski: 81,3 mln zł (+ 15,6 proc. r/r) na działalności operacyjnej, 95,1 mln zł (+15,2 proc. r/r) na poziomie EBITDA oraz 64,5 mln zł (+13,9 proc. r/r) skonsolidowanego zysku netto.
 • Rekordowe inwestycje dużych graczy w kryptowaluty

  Rekordowe inwestycje dużych graczy w kryptowaluty

  Relatywnie niska wycena kryptowalut, spore straty od początku roku oraz wyciszenie tematu w mediach nie przeszkadzają inwestorom instytucjonalnym w lokowaniu rekordowych kwot w wirtualne waluty. Czy to znak, że ich ceny niebawem ponownie wkroczą na ścieżkę wzrostu? - pyta Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.
 • Rekordowy wynik segmentu detalicznego PKN Orlen

  Rekordowy wynik segmentu detalicznego PKN Orlen

  - PKN Orlen zakończył trzeci kwartał tego roku wynikiem EBITDA LIFO na poziomie 2,4 mld zł. Rekordowy wynik EBITDA LIFO wynoszący 723 mln zł wypracował segment detaliczny, odnotowując wzrost wolumenów sprzedaży o 7 proc. rok do roku i wzrost udziałów na wszystkich rynkach.
 • Rekordowy sezon statków pasażerskich w Gdańsku

  Rekordową liczbę - 67 - wizyt statków pasażerskich z całego świata zanotował w zakończonym tegorocznym sezonie turystycznym Port Gdańsk. Na pokładzie jednostek przypłynęło ponad 30 tysięcy osób. W Porcie Gdynia gościło natomiast 50 dużych wycieczkowców.