rekomendacje

Artykuły - Rekomendacje (136)

 • Haitong Bank : Cyfrowy Polsat powalczy o duże miasta

  Haitong Bank : Cyfrowy Polsat powalczy o duże miasta

  Zdaniem analityków Haitong Bank po nabyciu przez Cyfrowy Polsat udziałów w Netii, rynek i akcjonariusze wyczekują, czy Polsat podejmie decyzję o wezwaniu na akcję w celu wycofania Netii z giełdy. Wraz z przejęciem wypełnia on lukę w układance płatnej telewizji i telekomunikacji. Cyfrowy Polsat otwiera się na nową potencjalną bazę klientów z dużych miast oraz będzie w stanie efektywniej konkurować w segmencie B2B.
 • Haitong Bank ocenia sektor bankowy

  Haitong Bank ocenia sektor bankowy

  Haitong Bank przyjmuje bardziej ostrożne stanowisko wobec polskich banków i rekomenduje selektywne podejście. Analitycy zwracają uwagę na banki z bardziej zrównoważonym profilem wzrostowym, które oferują przyzwoitą dywidendę, czyli PKO BP, Bank Handlowy i Bank Pekao.
 • Giełda rusza z programem wsparcia pokrycia analitycznego

  Giełda rusza z programem wsparcia pokrycia analitycznego

  GPW rozpoczyna pilotażowy program wsparcia pokrycia analitycznego. Celem programu jest zwiększenie pokrycia analitycznego wśród spółek z mWIG40 i sWIG80. Program skierowany jest zarówno do spółek jak i Członków Giełdy, którzy spełniają określone w regulaminie kryteria .
 • Haitong Bank chwali Comarch

  Haitong Bank chwali Comarch

  Haitong Bank w raporcie z 7 lipca podnosi rekomendację dla Comarchu do KUPUJ (z Neutralnie) i cenę docelową akcji do 252 PLN (z 237,1 PLN)
 • Vestor DM wznowił wydawanie rekomendacji dla KGHM

  Vestor DM w raporcie z 2 marca wznowił wydawanie rekomendacji dla KGHM od zalecenia "kupuj". Cena docelowa 152 zł.
 • Haitong podtrzymał ocenę Comarchu

  Haitong Bank w raporcie z 2 marca podtrzymuje rekomendację KUPUJ dla Comarchu i podnosi cenę docelową do 241 PLN (ze 194 PLN).
 • Haitong Bank rekomenduje Grupę KĘTY

  Haitong Bank w raporcie z 17 października podtrzymuje rekomendację NEUTRALNIE dla Grupy Kęty, podnosząc jednocześnie cenę docelową do 380,1 PLN (z 305,2 PLN).
 • DM Trigon wycenia Artifex Mundi

  Trigon DM wycenia spółkę Artifex Mundi w przedziale 347,7 mln zł - 375,7 mln zł, czyli od 33,1 zł do 35,8 zł na akcję.
 • DM mBanku wznowił rekomendowanie Comarchu

  Analitycy DM mBanku w raporcie z 16 sierpnia wznowili wydawanie rekomendacji dla Comarchu od zalecenia "kupuj", ustalając cenę docelową akcji spółki na poziomie 200 zł.
 • KNF ogłosiła zasady wypłaty ubezpieczeń przy szkodach niemajątkowych

  KNF ogłosiła zasady wypłaty ubezpieczeń przy szkodach niemajątkowych

  Zasady wypłat odszkodowań komunikacyjnych za szkody niemajątkowe regulują rekomendacje, przyjęte we wtorek jednogłośnie przez Komisję Nadzoru Finansowego.