InteriaTV - rękodzieło

Filmy - Rękodzieło (16)

 • Kowal zaskoczył swoim pomysłem. Zrobił dwie rzeczy w jednej

  Zobaczcie, co wymyślił pewien kowal. Skonstruował on stolik piknikowy, który z łatwością można złożył w ławkę. Chyba każdemu przydałoby się coś takiego w ogrodzie!
 • Modne świnki morskie. Tego nie widzieliście

  Takich wygód nie mają chyba żadne inne świnki morskie na świecie. Pea and Parsley, bo tak się nazywają mają właścicielkę, która dzierga dla nich specjalne kostiumy. Ulrica Marklund mieszka w Szwecji, gdzie pracuje jako przedszkolanka. Po godzinach zajmuje się produkcją i sprzedażą linii odzieżowej dla nietypowych klientów. Jak mówi, wydzierganie jednego ubranka zajmuje zazwyczaj jeden dzień. Jej podopieczni są chętni do współpracy i pozowania do zdjęć. Szczególnie dlatego, że wiążę się to z dodatkowym przydziałem ulubionych łakoci.
 • Jak zrobić kolczyki?

  Jak zrobic kolczyki? Wiele kobiet wydaje fortunę na ciekawe wzory kolczyków. Nie trzeba być jednak milionerką, by zafundować sobie wyjątkowe, spersonalizowane kolczyki, które będą nie tylko wyjątkowe, ale przede wszystkim przyciągające wzrok i idealnie komponujące się z waszym stylem ubierania się. Możliwości są nieograniczone - z wszystkiego da się zrobić kolczyki. Zobaczcie nasz krótki poradnik, jak zacząć robić spersonalizowane kolczyki w domu - dla niektórych będzie na pewno idealną zachętą do samodzielnego eksperymentowania w kwestii robienia kolczyków!
 • Jak zrobić bransoletkę?

  Bransoletki to jeden z najchętniej noszonych elementów biżuterii - nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Bransoletka może być idealnym dodatkiem do naszych ubrań, podobnie jak broszka - podkreśla wagę sytuacji i wiele mówi o właścicielu. Jak zrobić bransoletkę w domowym zaciszu? Spersonalizowana, własnoręcznie zrobiona bransoletka nie tylko będzie cieszyła, ale również świetnie wyglądała. Możliwości są właściwie nieograniczone - wystarczy odrobina cierpliwości i dobrych chęci. Zobaczcie nasz mały poradnik, jak zrobić stylową bransoletkę!
 • Dekoracja do doniczki – poradnik krok po kroku

  Zobacz, jak w prosty sposób ożywić doniczki w twoim domu. Na filmie prezentujemy poradnik pokazujący krok po kroku, jak wykonać dekorację w kształcie słonecznika.
 • Wisior w kształcie kota – tutorial krok po kroku

  Samodzielne wykonanie wisiora w kształcie kota jest bardzo proste, a wisior może stać się ozdobą każdej kreacji. Nasz tutorial pokazuje bardzo dokładnie, jak w szybki i nieskomplikowany sposób powiększyć swoje biżuteryjne „zasoby” lub stworzyć prezent dla bliskiej osoby.
 • Jak zrobić broszkę w kształcie ptaszka?

  Broszka w kształcie ptaszka jest ciekawym motywem do wykorzystania w przeróżnych kreacjach. Aby zrobić sobie taką broszkę, trzeba zaopatrzyć się w filc w arkuszach i obejrzeć nasz film. Tworzenie broszek jest bardzo proste!
 • Prosty naszyjnik z filcu

  Aby zrobić prosty naszyjnik z filcu nie trzeba mieć specjalnych umiejętności ani wprawy, wystarczy odrobina chęci. Na filmie-tutorialu zobaczysz, jak w prosty sposób poradzić sobie z takim rękodziełem.
 • Ręcznie malowana jedwabna chusta - tutorial

  Malowanie na jedwabiu pozwala na samodzielne stworzenie pięknej, kolorowej chusty albo serwetki. To bardzo proste! Namaluj na jedwabiu wybrany przez siebie wzór i zrób prezent bliskiej osobie!
 • Jak zrobić koszyczek z papieru?

  Samodzielne zrobienie koszyczka nie jest trudne. Wystarczy zaopatrzyć się w starą książkę telefoniczną i kilka innych materiałów, które na pewno znajdą się w każdym domu. Zobacz, jak powstaje najprostszy koszyczek z papieru.