Film - reklamy

Artykuły - Reklamy (53)

 • Dziewczyna z reklamy w nowym serialu Dwójki?

  Dziewczyna z reklamy w nowym serialu Dwójki?

  Barbara Kurdej-Szatan, choć zagrała w sześciu serialach i dwóch filmach, znana jest przede wszystkim z... reklam jednej z sieci komórkowych. To niebawem może się zmienić, aktorka jest bowiem jedną z kandydatek do zagrania głównej roli w nowym serialu "Baron 24", który wiosną przyszłego roku ma zastąpić na antenie Dwójki "rodzinkę.pl"!
 • TVP bez reklam? Nierealne!

  TVP bez reklam? Nierealne!

  - Pomysł eliminacji reklam w telewizji publicznej jest całkowicie oderwany od realiów. TVP jest nadmiernie uzależniona od reklam, ale ich ograniczanie musi poprzedzić budowa stabilnego systemu finansowania mediów publicznych - powiedział prezes TVP Juliusz Braun.
 • Reklamy były za głośne

  Reklamy były za głośne

  W 43 programach, poddanych monitoringowi przez KRRiT pod kątem głośności, reklamy były głośniejsze od poprzedzających je audycji, co jest niezgodne z obowiązującym prawem. Przepisy łamią zarówno nadawcy prywatni, jak i Telewizja Polska.
 • "Bitwa na głosy": Nie będzie reklam

  "Bitwa na głosy": Nie będzie reklam

  TVP musi wstrzymać emitowanie reklam w przerwach między kolejnymi blokami widowiska muzycznego "Bitwa na głosy" - postanowił o tym w ramach zabezpieczenia powództwa Sąd Okręgowy w Warszawie na wniosek telewizji TVN. Stacja wezwała już TVP do respektowania zakazu.
 • Wciąż dzielą programy reklamami. Będzie kara?

  Wciąż dzielą programy reklamami. Będzie kara?

  Pod koniec 2010 roku sąd nałożył na Telewizje Polską karę 0,5 mln zł za omijanie ustawy i dzielenie programów na kilka części, po to by wyemitować reklamy. Mimo to publiczny nadawca wciąż "kawałkuje", między innymi swoje nowe muzyczne show.
 • Chuck Norris twarzą... świąt!

  Chuck Norris twarzą... świąt!

  Chuck Norris stał się w Czechach twarzą tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Stało się to za sprawą serii reklam nagranych dla miejscowego operatora sieci komórkowej.
 • "M jak miłość" droższe niż Lis

  "M jak miłość" droższe niż Lis

  Reklamodawcy muszą za swe spoty słono płacić TVP. Najwięcej kosztują reklamy nadawane przed emisją premierowych odcinków serialu "M jak miłość" - aż 100 tys. złotych. Za spot prezentowany przed programem "Tomasz Lis na żywo" trzeba zapłacić 48,7 tys. zł.
 • Burleski Chaplina, reklamy z Garbo

  Burleski Chaplina, reklamy z Garbo

  W Kinie Iluzjon Filmoteki Narodowej odbędzie się 8. edycja Święta Niemego Kina. Nieme filmy będą wyświetlane od 14 do 17 października.
 • Wielkie oszczędności w TVP

  Zamiast prognozowanych 200 mln zł straty, TVP ma zanotować na koniec 2010 r. 100 mln zł zysku - zapowiada prezes telewizji publicznej Romulad Orzeł. Według niego wdrażana w spółce restrukturyzacja w 2010 r. przyniesie 117, a w 2011 r - 283 mln zł. oszczędności.
 • Schejbal zesłana w góry

  Schejbal zesłana w góry

  Zderzenie dwóch światów, spory i romanse. Ostatnie dni na planie "Szpilek na Giewoncie" - opowieści o dziewczynie z Warszawy rzuconej przez los do Zakopanego.