mobtech - reklamy

Artykuły - Reklamy (28)

 • Smartfony Xiaomi zaczęły wyświetlać użytkownikom reklamy

  Smartfony Xiaomi zaczęły wyświetlać użytkownikom reklamy

  W niektórych miejscach systemu Android opartego o nakładkę MIUI Xiaomi postanowiło umieścić reklamy. Użytkownicy, których dotknęła ta sytuacja są sfrustrowani i niezadowoleni.
 • Netflix testuje reklamy między odcinkami

  Netflix testuje reklamy między odcinkami

  Netflix rozpoczął testy, w których obecnie uczestniczy mała grupa odbiorców. Serwis między odcinkami poszczególnych seriali wyświetla krótkie spoty reklamowe. Wszystko to mimo miesięcznej opłaty pobieranej za abonament.
 • Doładowanie telefonu za oglądanie reklam

  Doładowanie telefonu za oglądanie reklam

  Klienci ofert na kartę oraz mix w Orange mogą skorzystać z nowej promocji i zyskać nawet 15 zł miesięcznie na doładowanie. Na czym polega przygotowana promocja?
 • Prądożerne reklamy na Androidzie

  Prądożerne reklamy na Androidzie

  Wszystkie te aplikacje, które uruchamiane są w tle Androida muszą mieć jakiś wpływ na zużycie baterii. Wydaje się to być normalne. Ale jeśli za większość energii zużywanej przez te aplikacje odpowiedzialne są procesy wyświetlające reklamy jest to już lekka przesada.
 • Google chce emitować reklamy podczas oczekiwania na połączenie

  Google chce emitować reklamy podczas oczekiwania na połączenie

  Choć pomysł wydaje się nie nowy, Google zamierza zastąpić sygnał oczekiwania na połączenie reklamami głosowymi. Podobno firma złożyła w tej sprawie wniosek patentowy, który rozpatrzono pozytywnie. Czyżby nikt wcześniej na to nie wpadł?
 • Czekasz na połączenie? Posłuchasz... reklam

  Czekasz na połączenie? Posłuchasz... reklam

  Kiedy do kogoś dzwonimy, zazwyczaj z głośnika wydobywa się po prostu sygnał oczekiwania na połączenie, albo np. sygnał oznaczający, że telefon jest zajęty. Czy puszczanie w tym momencie reklam na pewno jest dobrym pomysłem?
 • Zmierzyć internet

  Zmierzyć internet

  Gdy sieć działa zbyt wolno, wiele osób zastanawia się, czy wykupione łącze internetowe na pewno jest takie szybkie, jak deklaruje w umowie dostawca. Podpowiadamy, jak sprawdzić rzeczywiste parametry usługi, by uniknąć pisania reklamacji.
 • SMS dźwignią handlu

  SMS dźwignią handlu

  Chociaż w tym roku liczba osób, które otrzymają SMS-owe reklamy będzie mniejsza, to możemy spodziewać się promocji wszystkiego, ale nie ofert operatorów komórkowych.
 • Mobilking znowu kontrowersyjny

  Mobilking znowu kontrowersyjny

  Możliwość klepnięcia w pupę jednej z 8 dziewcząt, która po uderzeniu "śpiewa", przygotowała internautom sieć Mobilking. W ten sposób można stworzyć dzwonek i np. wysłać go znajomemu.
 • Sieć komórkowa finansowana z reklam

  Sieć komórkowa finansowana z reklam

  Po udanym starcie rynkowym w Wielkiej Brytanii Blyk, firma prowadząca sieć telefonii komórkowej finansowanej przez reklamy dla ludzi w wieku od 16 do 24 lat zamierza teraz wejść do Europy kontynentalnej.