menway - reklamy

Artykuły - Reklamy (10)

 • Zobacz najseksowniejsze kobiety świata zanim stały się znane

  Zobacz najseksowniejsze kobiety świata zanim stały się znane

  Każda gwiazda Hollywood i wybiegów musiała gdzieś zaczynać. Okazuje się, że często pierwszym progiem do wielkiej kariery najgorętszych dziewcząt były... reklamy telewizyjne. W odmętach sieci znaleźliśmy najlepsze z nich, gdzie przyszłe celebrytki grały główne role.
 • 101 reklam, które musisz znać

  101 reklam, które musisz znać

  "No to Frugo", "Babiczka z Chrzanowa", "Bo zupa była za słona", "Goździkowa", "Kopytko" - to tytuły najbardziej rozpoznawanych kampanii promocyjnych, które przeszły do historii polskiej reklamy. "101 reklam, które musisz znać" opublikował miesięcznik "Press".
 • Seks, seks, seks, czyli nasze ulubione "zakazane" reklamy

  Seks, seks, seks, czyli nasze ulubione "zakazane" reklamy

  Bywa, że telewizyjne reklamy mają krótki żywot. Zakazane przez cenzorów i przeróżne komisje etyki, znikają z ekranów. Są trzy główne powody takiego obrotu spraw: seks, seks i... seks. A dopiero gdzieś tam dalej poprawność polityczna, czy inne bzdury. Na szczęście reklamy zbanowane w TV nie znikają na zawsze - trafiają do internetu, gdzie żyją długo i szczęśliwie.
 • Kobiety zachęcają do zakupów

  Kobiety zachęcają do zakupów

  Kobiety, przypisane do tradycyjnych ról społecznych, w reklamach potrafią zachęcić nas do zakupów, zaś mężczyźni zachowujący się w sposób nietypowy powodują, że lepiej zapamiętujemy przekaz reklamowy - wynika z badań Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.
 • Cierpienia Homo marketicus

  Cierpienia Homo marketicus

  Nie mów mojej matce, że pracuję w reklamie, ona myśli, że jestem pianistą w burdelu - tak pisał przed laty Jacques Seguela , guru francuskiej reklamy.
 • Reklama na... pośladkach

  Reklama na... pośladkach

  Badacze rynku twierdzą, że oglądamy rocznie około 30 tysięcy reklam! Problematyczne staje się więc pytanie, gdzie zamieścić reklamę, by w ogóle została zauważona? Na ciele - a najlepiej na biuście lub pośladkach.
 • Zawsze i o każdej porze

  Zawsze i o każdej porze

  Pasażerowie lądujący w londyńskim porcie Lotniczym Gatwick mają okazję zetknąć się z nową formą reklamy jeszcze zanim dotkną ziemi.
 • Nasze dziewczyny z Polandu, część I

  Nasze dziewczyny z Polandu, część I

  Połowa radości z bycia Polakiem polega na tym, że one są tutaj i z nami. Przyznajemy im status skarbu narodowego, grzejemy się przy ich blasku i wyciągamy korzyści dla siebie.
 • Gratka dla birofilów

  Gratka dla birofilów

  Zabytkowe butelki, kufle, szklanki, stare reklamy, drewniane beczki, nalewaki, etykiety, kapsle i birofilia warte nawet kilka tysiecy złotych będzie można zobaczyć na 29. Międzynarodowej Giełdzie Birofiliów w Tychach.
 • Co cię czeka w przyszłości

  Co cię czeka w przyszłości

  Zapytaliśmy najsłynniejszych futurologów co nas czeka w bliższej i dalszej przyszłości. Oto prawdziwe wróżby na XXI wiek.