Film - reklama

Artykuły - Reklama (24)

 • David Duchovny w prorosyjskiej reklamie

  David Duchovny w prorosyjskiej reklamie

  Słynny amerykański aktor David Duchovny jest od kilku dni ostro krytykowany przez media. Wszystko przez reklamę rosyjskiego piwa, w której gwiazdor wziął udział.
 • Aktorzy w reklamach

  Aktorzy w reklamach

  Polecają towarzystwa emerytalne, usługi bankowe, środki czystości, kosmetyki i artykuły spożywcze. Wzbudzają mieszane uczucia publiczności. Jedni im sekundują, inni krytykują. Jednak dobry aktor zagra wszystko.
 • Jan Nowicki: Reklamowy debiut

  Jan Nowicki: Reklamowy debiut

  Decyzję, czy wystąpić w reklamie, konsultował z Antonio Banderasem, a 350 tys. zł., które za nią dostał, wyda, wyrzuci, albo i zje. Jan Nowicki z przymrużeniem oka opowiada o swoim udziale w reklamie jednej z sieci komórkowych.
 • Rachel Bilson reklamuje lody

  Rachel Bilson reklamuje lody

  Miłośnicy świata mody gotowi są zrobić prawie wszystko, by nawiązać współpracę z Karlem Lagerfeldem. Amerykańska aktorka Rachel Bilson zgodziła się reklamować... lody.
 • Oscary: Reklamowy biznes

  Oscary: Reklamowy biznes

  W ciągu minionych 10 lat reklamodawcy wydali łącznie 720 mln dolarów na promocję swoich produktów w paśmie programowym transmitującym ceremonię rozdania Oscarów. W tym roku 30-sekundowy spot kosztuje 1,7 mln dolarów - podaje firma badawcza Kantar Media.
 • Chajzer wprowadza w błąd

  Chajzer wprowadza w błąd

  Reklama z udziałem Zygmunta Chajzera, który namawia do wysłania "pustego" SMS-a wprowadza konsumentów w błąd - uznała Komisja Etyki Reklamy. Komisja apeluje do organizatorów konkursów o niewykorzystywanie zaufania konsumentów.
 • Reklama w czasie Oscarów

  Reklama w czasie Oscarów

  Po raz pierwszy w historii oscarowych transmisji studia filmowe będą mogły nadawać w trakcie relacji reklamy swoich filmów.
 • Dumna z zakazanej reklamy

  Dumna z zakazanej reklamy

  Eva Mendes cieszy się z faktu, że jej prowokacyjna reklama dla Calvina Kleina narobiła tyle zamieszania. Widocznie był powód, żeby się rozebrać - twierdzi aktorka.
 • Marek Kondrat parodiuje prezydenta?

  Marek Kondrat parodiuje prezydenta?

  Reklama, w której niedawno wziął udział Marek Kondrat już narobiła sporo zamieszania. Politycy PiS są oburzeni - uważają, że aktor parodiuje prezydenta RP.
 • "Nie" dla gejów w reklamie

  "Nie" dla gejów w reklamie

  Reklama majonezu Heinz, w której całują się dwaj mężczyźni, została po tygodniu emisji zdjęta z anteny brytyjskiej telewizji.