Nowe Technologie - reklama

Artykuły - Reklama (45)

 • Na YouTube pojawią się duże reklamy z autoodtwarzaniem

  Na YouTube pojawią się duże reklamy z autoodtwarzaniem

  Już niebawem osoby korzystające z aplikacji YouTube na telewizorze staną się celem inwazyjnych i w pełni automatycznych reklam.
 • Google zrezygnuje z ciasteczek. Zastąpi je...

  Google zrezygnuje z ciasteczek. Zastąpi je...

  Czy tego chcemy, czy nie, ciasteczka są wszędzie. Każda strona internetowa wykorzystuje ten sposób zapisywania informacji o użytkowniku, by zapamiętywać jego ustawienia. Według niepotwierdzonych informacji Google chce zrezygnować z ciasteczek na rzecz anonimowego identyfikatora.
 • Google testuje reklamy obrazkowe

  Google testuje reklamy obrazkowe

  Firma Google znana jest z rozwiązań, które oddają w ręce marketingowców coraz większe możliwości reklamowania swoich produktów. Aktualnie jedną z najbardziej popularnych usług jest Google AdWords, która wyświetla reklamę tekstową po wpisaniu przez użytkownika odpowiedniej frazy. Wszystko wskazuje na to, iż niedługo do tego zestawu dołączą reklamy obrazkowe.
 • Microsoft bada fale mózgowe użytkowników

  Microsoft bada fale mózgowe użytkowników

  Microsoft stara się pokazać klientom, a w szczególności nabywcom reklam, że wyświetlanie reklam banerowych wewnątrz aplikacji dla systemu Windows 8 jest akceptowane przez użytkowników, a same reklamy są skuteczne. Zespół Microsoft Advertising poinformował o wynikach nowego badania przeprowadzonego przez firmę Nielsen.
 • Reklamodawcy wycofują się z Facebooka

  Reklamodawcy wycofują się z Facebooka

  Jak donosi agencja informacyjna Reuters, 13 reklamodawców wycofało reklamy z Facebooka po ujawnieniu problemów z mechanizmem usuwania obraźliwych słów i negatywnych treści.
 • Luka na Facebooku: Przejęcie konta proste jak nigdy

  Luka na Facebooku: Przejęcie konta proste jak nigdy

  O ironio, próba poprawy bezpieczeństwa Facebooka zakończyła się stworzeniem nowej możliwości dla napastników. Podczas prac nad systemem, który pozwoli odzyskać kontrolę nad własnym kontem w razie ataku, specjaliści wykreowali nową lukę, która mogła zostać wykorzystana do zresetowania hasła bez znajomości starego. Usterka została zgłoszona do Facebooka i unieszkodliwiona.
 • Reklamy wideo na Facebooku w 2013 roku

  Reklamy wideo na Facebooku w 2013 roku

  Siedzisz sobie spokojnie na Facebooku, a tu nagle - reklama wideo! Wyobrażasz sobie taki scenariusz? Nowy format reklamowy ma zostać udostępniony w kwietniu przyszłego roku. Na razie brakuje oficjalnych szczegółów na temat reklamy wideo na Facebooku, a wszystkie domysły opierają się na raporcie ujawnionym przez magazyn Ad Age.
 • Facebook chce przejąć sieć reklamową Microsoftu?

  Facebook chce przejąć sieć reklamową Microsoftu?

  Wygląda na to, że Facebook coraz bardziej poważnie myśli o uruchomieniu swojej własnej sieci reklamowej. Według najnowszych plotek przymierza się w tym celu do przejęcia sieci reklamowej Atlas Solutions należącej do Microsoftu.
 • Facebook wykorzysta do reklamy wszystko co napiszesz

  Facebook wykorzysta do reklamy wszystko co napiszesz

  Prawdopodobnie otrzymaliście już od Facebooka maila, informującego o zmianach w regulaminie świadczenia usług. W większości skupiają się one na usunięciu anachronicznego już mechanizmu głosowania użytkowników, ale z komentarza Erin Egan można wyczytać także zapowiedź rychłego uruchomienia przez Facebooka własnej sieci reklamowej.
 • Norwegia wypowiada wojnę reklamom na Facebooku

  Norwegia wypowiada wojnę reklamom na Facebooku

  Norweski rząd stara się położyć kres reklamom, którymi Facebook zasypuje swoich użytkowników. Odpowiedni list w tej sprawie powędrował już do Komisji Europejskiej.

Zdjęcia - Reklama (1)

 • nt.interia.pl
  Najciekawsze gadżety z targów CES 2013