mobtech - reklama

Artykuły - Reklama (16)

 • iPhone 11 – pokaz możliwości na filmach

  iPhone 11 – pokaz możliwości na filmach

  Apple postanowiło wypuścić kilka filmów, które w ciekawy sposób pokazują niektóre z zalet wyczekiwanych iPhone’ów 11.
 • Wirus reklamowy na urządzeniach z iOS

  Wirus reklamowy na urządzeniach z iOS

  Urządzenia z systemem iOS są praktycznie wolne od wirusów, a użytkownicy tej platformy nie muszą sobie zawracać głowy odpowiednią ochroną. Oczywiście jest w tym sporo prawdy, jednak ostatecznie fani Apple również mogą paść ofiarą cyberprzestępców. Najnowszy wirus reklamowy, który grasuje na tej platformie, zaraził już 75 tys. urządzeń.
 • Samsung wydaje na marketing miliardy dolarów

  Samsung wydaje na marketing miliardy dolarów

  Wydatki Samsunga na reklamę osiągnęły w tym roku nieprawdopodobny wymiar – donosi serwis Phone Arena. O jakich kwotach mowa?
 • Pierwsze reklamy Androida 4.4 KitKat

  Pierwsze reklamy Androida 4.4 KitKat

  Google udostępnił dwie zabawne reklamy najnowszego wydania swojego systemu operacyjnego – Androida 4.4 KitKat.
 • HTC atakuje konkurencję w nowych reklamach One

  HTC atakuje konkurencję w nowych reklamach One

  W sieci pojawiły się nowe reklamy HTC One, które mają pokazać zalety funkcji Blink Feed. Przy okazji uderzają w konkurencję.
 • Stare reklamy starych komórek

  Stare reklamy starych komórek

  Pamiętacie jeszcze czasy, gdy najprostszy telefon komórkowy był dobrem luksusowym i niespełnionym marzeniem wielu Polaków? Nie? Może stare reklamy odświeżą wam pamięć.
 • Co mi daje geolokalizacja reklamie?

  Co mi daje geolokalizacja reklamie?

  Przechodzisz obok galerii handlowej i nagle dostajesz wiadomość na telefon. Nie jest to jednak typowy SMS, lecz reklama z najświeższymi ofertami i promocjami, które znajdują się dokładnie w tym miejscu ,w którym jesteś. Taką funkcję pełni w marketingu geolokalizacja.
 • Plus ukarany za wprowadzenie klientów w błąd

  Plus ukarany za wprowadzenie klientów w błąd

  Sąd Apelacyjny uznał, że zakwestionowana przez UOKiK reklama operatora sieci Plus "iPlus dla ciebie z komputerem" wprowadzała w błąd. Wcześniej decyzję Prezesa Urzędu potwierdził Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów
 • Play namawia do zerwania umowy?

  Play namawia do zerwania umowy?

  Kampanię informującą o możliwości zerwania umowy z dotychczasowym operatorem bez konsekwencji, jeśli ten zmienił regulamin, rozpoczął Play. Może jednak powinniśmy mówić o kampanii marketingowej, a reklama jest wymierzona bezpośrednio w klientów sieci Plus?
 • Operator obraża kobiety?

  Operator obraża kobiety?

  Reklama telewizyjna sieci telefonii komórkowej Mobilking pokazuje kobiety jako gorszą płeć, ma charakter dyskryminujący, a tym samym narusza Kodeks Etyki Reklamy i obowiązujące przepisy prawa - orzekła Komisja Etyki Reklamy (KER).