Kobieta - reklama

Artykuły - Reklama (8)

 • Najlepsze reklamy świąteczne: Subiektywny ranking

  Najlepsze reklamy świąteczne: Subiektywny ranking

  Od kilku lat motywy związane ze Świętami Bożego Narodzenia pojawiają się w mediach już w listopadzie. Nieodłącznym elementem tego krajobrazu są świąteczne reklamy: zazwyczaj starannie przemyślane, dopracowane i oczywiście wzruszające.
 • Poznaj celebrytki XIX wieku (Lillie Langtry)

  Poznaj celebrytki XIX wieku (Lillie Langtry)

  ​ Czy w XIX wieku istnieli celebryci tj. osoby, które podziwiano, o których szeptano, pisano w gazetach? Oczywiście, że tak. Do grupy tej bez wątpienia należały aktorki (rzadziej aktorzy), śpiewaczki i tancerki.
 • Gładź szpachlowa, seks i wołanie o miłość

  Gładź szpachlowa, seks i wołanie o miłość

  Na pytania o seksualizację przekazów w mediach odpowiada Rafał Porzeziński, rzecznik prasowy Stowarzyszenia Twoja Sprawa (STS).
 • Reklama - jak to działa?

  Reklama - jak to działa?

  Zjawisko reklamy zaczęło kształtować się wraz z rozwojem handlu - kupcy musieli zachwalać swój towar, aby nabyła go jak największa liczba osób. Przedstawiali swoje produkty z jak najlepszej strony i taki sposób prezentacji swoich towarów przetrwał do czasu, kiedy powstała telewizja, radio i prasa.
 • Czy reklama rządzi naszym życiem?

  Czy reklama rządzi naszym życiem?

  Jest wszędzie - towarzyszy nam w domu, w pracy, na wakacjach. I choć narzekamy, gdy blok reklamowy przerywa nam film w najlepszym momencie albo bilbordy zasłaniają znaki drogowe, chyba już nie potrafimy wyobrazić sobie bez niej życia. A przynajmniej udanych zakupów.
 • Kontrowersyjna reklama

  Reklama bielizny damskiej wyprodukowanej przez firmę należącą do słynnej australijskiej modelki Elle Macpherson została uznana w Anglii za obraźliwą.
 • Droga reklama z Nicole Kidman

  Aż trzy miliony dolarów trzeba było zapłacić Nicole Kidman za pojawienie się słynnej aktorki w reklamie perfum Chanel No5. Według opinii, będzie to jeden z najbardziej lukratywnych kontraktów reklamowych w 2004 roku.
 • Reklama dźwignią wiary

  Reklama dźwignią wiary

  Kościół Anglikański w Wielkiej Brytanii jest zaniepokojony malejącą liczbą wiernych.