rekiny

Artykuły - Rekiny (71)

Filmy - Rekiny (10)

 • Rekiny przyjaciółmi człowieka?

  W studiu programu podróżniczka i prowadząca program „Kobieta na krańcu świata” Martyna Wojciechowska opowiedziała o swojej wizycie w RPA, gdzie poznała życie i zwyczaje rekinów. Czy są zagrożeniem dla człowieka? Jak powinniśmy się zachowywać w momencie spotkania z tymi specyficznymi rybami? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Rekiny, które domagają się głaskania

  Takich rekinów jeszcze nie widzieliście. Kiedy kobieta zeszła do nich na specjalną platformę, drapieżniki podpłynęły i domagały się głaskania.
 • Bośnia i Hercegowina – Rekiny i płaszczki

  85% rekinów i płaszczek zniknęło z Adriatyku. Naukowcy próbują wyjaśnić to zjawisko. Podejrzewają, że winę może ponosić zanieczyszczenie wody. Adriatyk jest popularnym regionem wakacyjnym, ale w wielu miejscach znajdują się nieodpowiednie oczyszczalnie ścieków.
 • Niebezpieczne zwierzęta nie robiły na nim żadnego wrażenia

  Gromada niebezpiecznych zwierząt nie robiła na nim żadnego wrażenia. Miłośnik podróży pływał w pobliżu atolu Rangiroa w Polinezji Francuskiej w otoczeniu... rekinów. Choć drapieżne ryby przepływały dosłownie centymetry od niego, mężczyzna nie wykazywał żadnych oznak zdenerwowania. (STORYFUL/x-news)