rejestrator

Artykuły - Rejestrator (5)

 • NAvitel R700 GPS Dual - wielofunkcyjna kamera samochodowa

  NAvitel R700 GPS Dual - wielofunkcyjna kamera samochodowa

  Firma Navitel wprowadza do oferty nowy wideorejestrator – R700 GPS DUAL. Urządzenie zostało wyposażone w m.in. kamerę cofania, wbudowany moduł GPS oraz aplikację Wi-Fi.
 • Mio Mi Viue 795 - "czarna skrzynka" dla samochodu

  Mio Mi Viue 795 - "czarna skrzynka" dla samochodu

  Mio poszerza ofertę swoich wideorejestratorów. Do sprzedaży trafia właśnie nowy model z rodziny Mi Vue - Mio MiVue 795.
 • Test Navitel RE900

  Test Navitel RE900

  Testujemy Navitel RE900 Combo, urządzenie łączące w sobie funkcjonalność nawigacji samochodowej, rejestratora jazdy i tabletu. To naprawdę niecodzienna kombinacja. Jak sprawdziła się w praktyce?
 • Test Navitel MR250

  Test Navitel MR250

  Rejestratory samochodowe podbijają nasz rynek w niesamowicie szybkim tempie. Nic więc dziwnego, że producenci sięgają po innowacyjne rozwiązania mające nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale także oferujące dużo więcej niż standardowe doczepiane kamery. Jednym z nich jest Navitel MR250 – rejestrator w lusterku wstecznym.
 • Kolejny rejestrator domen .eu

  Grupa Adweb, właściciel serwisu 2be.pl po spełnieniu wymagań The European Registry of Domain Names (EURid) została wpisana na listę akredytowanych rejestratorów domen europejskich. Uzyskując tym samym prawa do rezerwacji i rejestracji domen .eu, dołączyła do grona innych wiodących firm udostępniających już dzisiaj swym klientom możliwość zapisów na nowe nazwy domen.