rejestracyjne

Artykuły - Rejestracyjne (33)

 • Nie zgadzaj się na jazdę w tłoku

  Nie zgadzaj się na jazdę w tłoku

  Inspekcja Transportu Drogowego apeluje do pasażerów, by reagowali, kiedy zauważą, że kierowcy są przemęczeni, a busy niesprawne. Wyniki kontroli pojazdów jeżdżących po polskich drogach są bowiem przerażające.
 • Złamane siedzenia, łyse opony...

  Złamane siedzenia, łyse opony...

  dezelowanymi autobusami, na połamanych siedzeniach - tak dzieci z okolic Augustowa i Hajnówki codziennie jeździły do szkoły. Po dzisiejszej kontroli Inspekcji Transportu Drogowego, funkcjonariusze zatrzymali trzy dowody rejestracyjne.
 • Odzyskali skradziony holenderski radiowóz

  Policjanci z Suwałk zatrzymali volkswagena golfa, który okazał się skradzionym holenderskim radiowozem. Auto miało tablice rejestracyjne z innego auta, a kierujący nim Litwin nie miał prawa jazdy - poinformowała w piątek podlaska policja.
 • Jedna tablica na całe życie?

  Jedna tablica na całe życie?

  Tysiące tablic rejestracyjnych codziennie trafia do utylizacji, choć mogłyby dalej z powodzeniem służyć kierowcom; po dziesięciu latach od wprowadzenia "nowych" białych tablic ilość skasowanych liczona jest już w milionach.
 • Policjanci zatrzymali fałszerza dokumentów

  Wytwórnię fałszywych dokumentów zlikwidowali w Poznaniu policjanci Centralnego Biura Śledczego. Zatrzymany został 27-letni poznaniak, który w wynajmowanym pomieszczeniu w kamienicy podrabiał między innymi dowody osobiste, prawa jazdy, dowody rejestracyjne.
 • Kradł aż 80 razy!

  Kradł aż 80 razy!

  26-letni łodzianin tankował na stacjach benzynowych samochody, na które zakładał skradzione wcześniej tablice rejestracyjne i odjeżdżał nie płacąc za paliwo.
 • Tankował za darmo na kradzionych tablicach

  Tankował za darmo na kradzionych tablicach

  26-letni łodzianin tankował na stacjach benzynowych samochody, na które zakładał skradzione wcześniej tablice rejestracyjne i odjeżdżał nie płacąc za paliwo. Ponad 80 razy ukradł w ten sposób paliwo. Mężczyznę zatrzymała policja. Grozi mu do 5 lat więzienia.