regulamin

Artykuły - Regulamin (2551)

 • Regulamin konkursu "Wielki Test o Europie"

  I. Postanowienia ogólne 1. Konkurs "Wielki Test o Europie", zwany dalej "Konkursem", organizowany jest przez GRUPA INTERIA.PL sp. z o. o. sp. k. w Krakowie z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000416593, NIP 527-26-44-300 (zwaną dalej "Organizatorem") przy współpracy z Telewizją Po
 • Masz problem ze zwrotem towaru z e-sklepu? Może sprzedawca stosuje niedozwolone klauzule

  Masz problem ze zwrotem towaru z e-sklepu? Może sprzedawca stosuje niedozwolone klauzule

  Tylko w ubiegłym roku do rejestru klauzul niedozwolonych dodano prawie 400 klauzul dotyczących handlu elektronicznego i sprzedaży konsumenckiej. Niestety błędne zapisy w regulaminach polskich sklepów internetowych są na porządku dziennym. Czego najczęściej próbują nam zabronić sprzedawcy i co robić w przypadku zetknięcia się z nielegalnym zapisem?
 • REGULAMIN KONKURSU "Candy Dulfer"

  I          Postanowienia ogólne 1.       Konkurs pt. ,,Candy Dulfer" (zwany dalej ,,Konkursem") organizowany jest przez GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS  - 0000416593, NIP - 527-26-44-300 (zwaną dalej ,,Organizatorem"
 • REGULAMIN KONKURSU "Britney Spears""

  I          Postanowienia ogólne   1.       Konkurs pt. "Britney Spears e" (zwany dalej ,,Konkursem") organizowany jest przez GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS - 0000416593, NIP - 527-26-44-300 (zwaną dalej ,,Organizato
 • E-sklepy znów na celowniku naciągaczy. Zaatakują w grudniu

  E-sklepy znów na celowniku naciągaczy. Zaatakują w grudniu

  Organizacje działające jakoby w imieniu konsumentów, a w rzeczywistości szantażujące sprzedawców internetowych, szykują się na kolejne żniwa. Jedynym sposobem obrony jest szybka zmiana regulaminów.
 • Regulamin konkursu "Praca marzeń w biurze podróży Party Camp - Rezydent wyjazdu na Ibizę" zorganizowanego w ramach serwisu www.partycamp.pl/pracamarzen

  1. Postanowienia ogólne: a. Organizatorem Konkursu "Praca Marzeń" (zwanego dalej "Konkursem") jest PARTY CAMP SP. Z O.O. z siedzibą w GDAŃSKU, (zwany dalej "Organizatorem"). b. Serwis www.partycamp.pl/pracamarzen jest własnością PARTY CAMP SP. Z O.O c. Przedmiotem Konkursu jest przeprowadzenie rekrutacji na stanowisko "REZYDENTA WYJAZDY NA IBIZĘ". d. Organizator jest odpowiedzialny za przeprowadzenie Konkursu, wyłonienie zwycięzcy (zwanego dalej "Zwycięzcą") i poinformowanie go o wygraniu
 • Rewolucja w służbach: "Nie" dla seksu w pracy

  Rewolucja w służbach: "Nie" dla seksu w pracy

  Brytyjska policja zamierza wprowadzić rewolucyjne zmiany w swoim regulaminie. Chodzi o to, aby funkcjonariusze działający "pod przykrywką" nie mogli uprawiać seksu z osobami zamieszanymi w śledztwo. Na zmiany w prawie nalega specjalna komisja parlamentarna.
 • Regulamin konkursu "Californication"

  Proszę uważnie przeczytać regulamin
 • Zmiany w e-sklepach. Konsumenci zyskają nowe prawa

  Zmiany w e-sklepach. Konsumenci zyskają nowe prawa

  Czternaście dni zamiast dziesięciu na zwrot zakupionego w sieci towaru, łatwiejsza reklamacja wadliwego produktu, nowe możliwości dochodzenia swoich praw - to najważniejsze dla klientów e-sklepów zmiany w nowelizacji ustawy o prawach konsumenta, która zacznie obowiązywać w czerwcu przyszłego roku. Dla właścicieli sklepów nowe przepisy wiążą się przede wszystkim z obowiązkiem informacyjnym, a co za tym idzie również koniecznością zmian w regulaminach i procedurach sprzedaży.
 • W gotowości" pomiędzy pracą a czasem wolnym

  W gotowości" pomiędzy pracą a czasem wolnym

  Dla niektórych pracowników aktywność zawodowa nie ogranicza się do dnia roboczego. Pozostają oni w gotowości do pracy w domu lub w innym wyznaczonym przez pracodawcę miejscu. Taki czas zwiększonej aktywności względem pracodawcy to czas dyżuru, w trakcie którego pracownik oczekuje "sygnału" do podjęcia pracy.