REGIOFUN

Artykuły - REGIOFUN (8)

 • Festiwal producentów filmowych Regiofun zmienia się w forum Regiofund

  Festiwal producentów filmowych Regiofun zmienia się w forum Regiofund

  Międzynarodowy Festiwal Producentów Filmowych Regiofun w Katowicach zmienia swą formułę i będzie odtąd Międzynarodowym Forum Koprodukcyjnym Regiofund. Na pierwszy plan wysuwa się teraz część skierowana do branży. Pokazy filmowe dla publiczności nie znikną, ale będzie ich mniej.
 • Dyrektor festiwalu w Cannes w Katowicach

  Dyrektor festiwalu w Cannes w Katowicach

  Dyrektor festiwalu w Cannes Thierry Fremaux weźmie udział w 4. Międzynarodowym Festiwalu Producentów Filmowych Regiofun w Katowicach. Będzie komentował filmy braci Lumiere. Inną atrakcją będzie jeden z pierwszych pokazów filmu Romana Polańskiego "Wenus w futrze".
 • Regiofun: "Mój rower" na otwarcie

  Regiofun: "Mój rower" na otwarcie

  "Mój rower" Piotra Trzaskalskiego otworzy w środę wieczorem Międzynarodowy Festiwal Producentów Filmowych Regiofun w Katowicach. To trzecia edycja tej imprezy, na której prezentowane są obrazy powstałe dzięki wsparciu regionalnych funduszy filmowych.
 • Regiofun: Jedyny taki festiwal

  Regiofun: Jedyny taki festiwal

  73 filmy krótko- oraz pełnometrażowe - fabuły, dokumenty i animacje będzie można obejrzeć podczas trzeciej edycji Międzynarodowego Festiwalu Producentów Filmowych Regiofun w Katowicach. Impreza rozpocznie się 24 października i potrwa pięć dni.
 • REGIOFUN: Nowocześnie o produkcji filmowej

  REGIOFUN: Nowocześnie o produkcji filmowej

  II Festiwal Producentów Filmowych REGIOFUN to nie tylko kilkanaście świetnych tytułów filmowych. Między 19 a 23 października przyjadą do Katowic producenci i reżyserzy z całego świata. Ludzie w różnym wieku i z różnym doświadczeniem, ale połączeni pasją robienia filmów.
 • Wychował Piekorz i Koszałkę

  Wychował Piekorz i Koszałkę

  O wszystkim decydował przypadek - tak Andrzej Fidyk wspomina swoją drogę dokumentalisty. Benefis jednego z najwybitniejszych polskich twórców filmów dokumentalnych zamknął w niedzielę, 21 listopada, I Międzynarodowy Festiwal Filmowy Regiofun w Katowicach.
 • Nowy festiwal filmowy Regiofun

  Nowy festiwal filmowy Regiofun

  Regiofun - taką nazwę będzie nosił nowy festiwal filmowy promujący kino wspierane przez regionalne fundusze. Pierwsza edycja odbędzie się jesienią w Katowicach - powiedziała w czwartek Magdalena Piekorz z Instytucji Filmowej "Silesia-Film".
 • Nowy festiwal filmowy Regiofun - jesienią w Katowicach

  Regiofun - taką nazwę będzie nosił nowy festiwal filmowy promujący kino wspierane przez regionalne fundusze. Pierwsza edycja odbędzie się jesienią w Katowicach - powiedziała Magdalena Piekorz z Instytucji Filmowej "Silesia-Film".