Reese Witherspoon

Synonimy:
Witherspoon Reese,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Reese Witherspoon (79)

 • Reese Witherspoon wspiera medyków

  Reese Witherspoon wspiera medyków

  Kolejna gwiazda dołączyła do grona sław, które pomagają ludziom będącym na pierwszej linii frontu walki z pandemią. Witherspoon razem z kolegami i koleżankami z planu „Wielkich kłamstewek” zgłosili się do organizacji Frontline Foods, by zaoferować pomoc walczącym z pandemią pracownikom służby zdrowia.
 • Gwiazdy "Wielkich kłamstewek" finansują posiłki dla medyków

  Gwiazdy "Wielkich kłamstewek" finansują posiłki dla medyków

  Kolejna gwiazda dołączyła do grona sław, które pomagają ludziom będącym na pierwszej linii frontu walki z pandemią. Reese Witherspoon razem z kolegami i koleżankami z planu "Wielkich kłamstewek" zgłosili się do organizacji Frontline Foods, by zaoferować pomoc walczącym z pandemią pracownikom służby zdrowia. I będą finansować posiłki dla amerykańskich medyków.
 • Reese Witherspoon zagra w dwóch komediach romantycznych

  Reese Witherspoon zagra w dwóch komediach romantycznych

  Reese Witherspoon, zdobywczyni Oscara za rolę w filmie "Spacer po linie", kontynuuje swoją "podróż" po serwisach streamingowych. Po nakręconych dla Apple TV+ i Hulu serialach "The Morning Show" i "Little Fires Everywhere" oraz występie w "Wielkich kłamstewkach" HBO, tym razem Reese Witherspoon zobaczymy w dwóch komediach romantycznych nakręconych dla Netfliksa.
 • Reese Whiterspoon zdradza, jak naprawdę wygląda jej życie

  Reese Whiterspoon zdradza, jak naprawdę wygląda jej życie

  Aktorka nie wstydzi się przyznać, że wychowywanie trojga dzieci i robienie filmów bywa dla niej tak przytłaczające, że czasami kładzie się na podłodze i płacze. Ma prawo czuć się wyczerpana - jest nie tylko mamą i aktorką, ale od niedawna także bizneswoman.
 • Reese Witherspoon nie wyklucza powstania trzeciej części "Legalnej blondynki"

  Reese Witherspoon nie wyklucza powstania trzeciej części "Legalnej blondynki"

  Elle Woods, którą w dwóch filmach z serii „Legalna blondynka” zagrała Reese Witherspoon, to jedna z ulubionych przez widzów ról aktorki. Jak się okazuje, jedną z fanek filmu jest także przyjaciółka Reese, Jennifer Lopez. Popularna J. Lo dołączyła do prowadzonej przez Witherspoon relacji live na Instagramie. W trakcie rozmowy dwóch artystek pojawił się temat trzeciej części filmu.
 • Emocjonalny apel Reese Witherspoon

  Emocjonalny apel Reese Witherspoon

  Reese Witherspoon mocno przeżyła doniesienia o skutkach tornada, które nawiedziło stan Tennessee oraz o epidemii koronawirusa. Swoimi refleksjami na ten temat postanowiła podzielić się z fanami na Instagramie. Wyznała, że wydarzenia te są dla niej źródłem trudnych emocji. "Dbajmy o siebie nawzajem i pozwólmy sobie na smutek" - napisała aktorka.
 • Reese Witherspoon: Za mądra do roli

  Reese Witherspoon: Za mądra do roli

  W swoim ostatnim wpisie na Instagramie Reese Witherspoon postanowiła podzielić się refleksją na temat odrzucenia. "Wielokrotnie słyszałam, że jestem za mądra, za niska" - wspomina. Dawniej rozpamiętywała takie słowa, dziś traktuje je jako błogosławieństwo.
 • Reese Witherspoon: Zawsze robi swoje

  Reese Witherspoon: Zawsze robi swoje

  Ma zaledwie 1,56 cm wzrostu, jest drobna i filigranowa. Reese Witherspoon udowodniła jednak, że kobiety w Hollywood to siła, z którą należy się liczyć. Dziś to ona dyktuje warunki!
 • Legalna blondynka powraca

  Legalna blondynka powraca

  Fanów "Legalnej blondynki" ucieszy wiadomość, że postać ta powróci na ekrany kin. Odtwórczyni tytułowej bohaterki Reese Witherspoon ogłosiła na Instagramie powrót do tej roli.
 • Reese Witherspoon znów zostanie "legalną blondynką"?

  Reese Witherspoon znów zostanie "legalną blondynką"?

  Reese Witherspoon prowadzi rozmowy w sprawie występu w filmie "Legalna blondynka 3".

Zdjęcia - Reese Witherspoon (6)

 • film.interia.pl
  Reese Witherspoon z córką na premierze serialu "Wielkie kłamstewka"
 • film.interia.pl
  Reese Witherspoon z córką na premierze serialu "Wielkie kłamstewka"
 • film.interia.pl
  Reese Witherspoon z córką na premierze serialu "Wielkie kłamstewka"
 • film.interia.pl
  Reese Witherspoon z córką na premierze serialu "Wielkie kłamstewka"
 • film.interia.pl
  Oscary 2016: Najlepsze kreacje
 • film.interia.pl
  Najlepiej zarabiające aktorki wg magazynu "Forbes"

Filmy - Reese Witherspoon (1)

 • "A więc wojna"

  Dwaj tajni agenci zakochują się w tej samej kobiecie. Rywalizując o jej względy wypowiadają sobie wojnę na śmierć i życie, korzystając z doświadczeń, które zdobyli w ciągu wielu lat wykonywania skrajnie niebezpiecznych zadań...