redakcje

Artykuły - Redakcje (6)

 • Wielkie burzenie w TVP

  Wielkie burzenie w TVP

  TVP zbuduje w Warszawie nowy obiekt biurowy, do którego przeprowadzą się redakcje zajmujące nieruchomość na pl. Powstańców Warszawy, w centrum stolicy ("Wiadomości", TVP Info i telewizja regionalna). Tymczasem trwa proces burzenia 45-letniego obiektu na ul. Woronicza (Mokotów).
 • TVP chce sprzedać swoje budynki w centrum Warszawy

  TVP chce sprzedać należące do niej budynki w rejonie stołecznego pl. Powstańców Warszawy, gdzie swoje redakcje mają m.in. główne serwisy informacyjne. Funkcjonujące tam jednostki telewizji mają przenieść się do głównej siedziby spółki przy ul. Woronicza 17.
 • Połowa pracowników na bruk?

  Presspublica połączy redakcje "Parkietu" i zielonych stron "Rzeczpospolitej"
 • List do redakcji

  Do naszej redakcji napisał czytelnik oburzony decyzją posłów o przyjęciu projektu podnoszącego składki na ubezpieczenie.
 • Huzar Europy

  Redakcje radiowej ,,Trójki" i ,,Pulsu Biznesu" postanowiły pomóc młodym polskim przedsiębiorcom w zdobywaniu rynków Unii Europejskiej.
 • Informacja w sprawie opcji Z.Jakubasa

  W związku z błędną interpretacją przez niektóre redakcje prasowe informacji przekazanej w dniu 29 czerwca 2000 r.(RB/87/00) przez BRE Bank SA w sprawie zawarcia w dniu 28 czerwca 2000 r. pomiędzy BRE Bankiem SA, Drugim Polskim Funduszem Rozwoju - BRE Sp. z o.o. (DPFR-BRE Sp. z o.o.) a p. Zbigniewem Jakubasem porozumienia zmieniającego umowę opcji na sprzedaż akcji spółki Optimus S.A., BRE Bank SA informuje, że powyższe porozumienie z dnia 28 czerwca 2000 r. dotyczy zmiany wystawcy opcji zakupu