Gry - recenzja

Artykuły - Recenzja (344)

 • Hydrophobia: Afera na premierę

  Hydrophobia: Afera na premierę

  Wczoraj swoją premierę miała Hydrophobia - produkcja, w której ważną rolę odgrywa realistycznie odwzorowana woda. Debiucie gry towarzyszą kontrowersje.
 • Pierwsza recenzja Killzone 2 i ścieżka dźwiękowa

  Pierwsza recenzja Killzone 2 i ścieżka dźwiękowa

  Pojawiła się pierwsza recenzja Killzone 2 - jak na razie wydaje się, że warto było czekać.
 • Pierwsza recenzja Grand Theft Auto IV

  Pierwsza recenzja Grand Theft Auto IV

  Premiera Grand Theft Auto IV ma się odbyć już za niecałe dwa tygodnie, wobec czego nie ma się co dziwić, że atmosfera napięcia i oczekiwania sięga zenitu.
 • Shadowgrounds Survivor - pierwsza recenzja w kraju

  Shadowgrounds Survivor - pierwsza recenzja w kraju

  Ta recenzja wskazuje na to, że na świecie istnieje jeszcze całe mnóstwo obcych, którzy wręcz proszą się o to, aby przy pomocy dostępnego oręża przemienić je w lepką papkę koloru czerwonego.
 • Recenzja: The Punisher

 • Sudden Strike: Wojna o Zasoby - recenzja

  "Sudden Strike: Wojna o Zasoby" to kolejna strategia czasu rzeczywistego, która przenosi nas w czasy największego konfliktu zbrojnego ludzkości, czyli II wojny światowej. Jest to gra, która zniechęciła mnie na pierwszy rzut oka, a potem wciągnęła na wiele godzin ciężkich, realistycznych walk. Recenzję oraz galerię gry "Sudden Strike: Wojna o Zasoby" znajdziecie tutaj.
 • Recenzja: SWAT 4

 • Recenzja: Restricted Area

  Ogromne spustoszenie środowiska naturalnego, będące skutkiem bezpardonowej eksploatacji Ziemi, która rozpoczęła się jeszcze w XIX wieku, wraz z rewolucją przemysłową doprowadziła w końcu do katastrofy. W obliczu głodu, nędzy i wojny, jakie zapanowały po "upadku", załamała się cywilizacja, jaką znała ludzkość, a świat pogrążył się w chaosie. Czy mamy do czynienie z godnym następcą serii "Fallout". Zapraszamy do zapoznania się z recenzją oraz galerią gry "Restricted Area" (
 • Blitzkrieg: Pomruk Zagłady - recenzja

  "Blitzkrieg: Rolling Thunder", czy jak nietrafnie przetłumaczono nazwę tej gry na język polski "Pomruk Zagłady", to kolejny samodzielny dodatek do gry "Blitzkrieg" - RTS- ze studia Nival Interactive, który zdobył sobie całkiem sporą popularność wśród graczy.Recenzję oraz galerię gry "Blitzkrieg: Pomruk Zagłady" znajdziecie tutaj.
 • Recenzja: Hearts of Iron II

  Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach tylko gra z rewelacyjną oprawą graficzną może mieć szanse na zaistnienie na rynku. Tymczasem parę ładnych lat temu pojawiła się nieco dziwna produkcja. Grafika do bani, dźwięk do bani, strasznie skomplikowane zasady; a mimo tego wszystkiego ludzie w to non stop grali! Recenzję oraz galerię gry "Hearts of Iron II" znajdziecie tutaj.